Neler Yeni

Steam e bağlı Rockstar Launcher Hesabıma giriş yapamıyorum.

SeazineD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz Öztürk
Merhabalar. Önceden Gta V için kullandığım Steam e bağlı Rockstar hesabıma giriş yapamıyorum. RDR2 indirdim ve giriş yaparken karşıma şöyle bi ekran çıktı. Bu belirttiği mail benim değil. Yeni bir Rockstar hesabı kurmaya kalkıştığımda ise steam e bağlı başka bir hesabınız var diyor. Herhangi bir çalıntı hesap satın almadım zamanında steamden aldığım gta v de kullanmıştım sadece rockstar hesabımı. Daha geçen hafta gta V oynadım hatta. Başına gelen ve çözebilmiş veyahut bana bu konu hakkında bilgi verebilecek biri olursa çok sevinirim. Emek verdiğim Gta V hesabımın kaybolmasını hiç istemem herkes gibi :/

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    523.9 KB · Hit: 178
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Yakub Gençtürk
Instagram
https://www.instagram.com/valorant_markt/
Facebook
groups
Merhaba Hocam Bende Aynı Sorunu Yaşıyorum oyuna ilk girdiğimde bir rockstar hesabına bağlanmadı bende rockstar yüklü zaten gta 5 den dolayı diye o hesaba bağlandı zannediyordum indirdim şimdi yok bilmediğim bir hesap rockstara yazdım bakalım ama çok saçma yani bide oyunlardıman bakınca rockstar hesabımda rdr online gözüküyor o varken bu nasıl yok anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid Ahmed Kaya
bende bu sorunu yaşıyorum bir türlü giremiorum oyunlarıma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid Ahmed Kaya
Merhabalar. Önceden Gta V için kullandığım Steam e bağlı Rockstar hesabıma giriş yapamıyorum. RDR2 indirdim ve giriş yaparken karşıma şöyle bi ekran çıktı. Bu belirttiği mail benim değil. Yeni bir Rockstar hesabı kurmaya kalkıştığımda ise steam e bağlı başka bir hesabınız var diyor. Herhangi bir çalıntı hesap satın almadım zamanında steamden aldığım gta v de kullanmıştım sadece rockstar hesabımı. Daha geçen hafta gta V oynadım hatta. Başına gelen ve çözebilmiş veyahut bana bu konu hakkında bilgi verebilecek biri olursa çok sevinirim. Emek verdiğim Gta V hesabımın kaybolmasını hiç istemem herkes gibi :/
Sorunu çözebildinizmi

Top Bottom