Neler Yeni

Sigarayı En Kolay Nasıl Bırakırım

CVaRy

80+
Birinci Gün. 4,5 Yıldır Hiç Bırakma Girişiminde Bulunmadım Bu Gün ilk. Hiç Bir Bağımlılığın ilk Denemede Bırakılabileceğini Sanmıyorum Daha Öncesinde Bırakması Daha Zor Şeylere Bağımlı Oldum Milyon Kez Denedim Sonunda Başardım. Bunu da Bırakabileceğimi Düşünüyorum. Yoksunluk Belirtileri En Aza indirilebilir Mi? Bir Kaç Şey Okudum Baş Ağrısı Uykusuzluk Falan Olabilirmiş. Şimdiden Teşekkürler.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Selam. Birkaç arkadaşım champix kullanarak 14 gün içinde bıraktı birkaç sene önce. Sonra ilacın yasaklandığını falan duydum. Bir araştır istersen.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Halil Karagöz
Herşeyin başı kafada biter hocam bırakmaya karar verdiysen yolu yarıladın demektir. 2. katetmen gereken aşama kararlılık. Aklına sigara geldiğinde içmek istediğinde bişeyler yiyeceksin veya bişeylerle uğraşacaksın yapmıycam ya diyeceksin. Yoksa o işler hapla hupla sakızla vs bitmez. Hergün sigaraya 60 tl para veriyorsun bu sigaraya vermediğin 60 TL ile birşeyler al sakız, leblebi vs tarzı hemen bitmeyecek ağzını meşgul edecek şeyler ağzını meşgul et. Çok yoksunluk çekiyorsan nikotin sakızları var onlardan edin eczaneden rahatça bırakırsın.

CVaRy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herşeyin başı kafada biter hocam bırakmaya karar verdiysen yolu yarıladın demektir. 2. katetmen gereken aşama kararlılık. Aklına sigara geldiğinde içmek istediğinde bişeyler yiyeceksin veya bişeylerle uğraşacaksın yapmıycam ya diyeceksin. Yoksa o işler hapla hupla sakızla vs bitmez. Hergün sigaraya 60 tl para veriyorsun bu sigaraya vermediğin 60 TL ile birşeyler al sakız, leblebi vs tarzı hemen bitmeyecek ağzını meşgul edecek şeyler ağzını meşgul et. Çok yoksunluk çekiyorsan nikotin sakızları var onlardan edin eczaneden rahatça bırakırsın.
inanılmaz Bir Yoksunluk içerisindeyim Şuan. Diğer Arkadaşın Söylediği ilacı Araştırdım Fakat Hiç Bir Yerde Yok Farklı Bir ilaç Var Tabex Adında Yarın Onu Alacağım. Tabi Bu Gece Uyuyabilirsem :(

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Halil Karagöz
inanılmaz Bir Yoksunluk içerisindeyim Şuan. Diğer Arkadaşın Söylediği ilacı Araştırdım Fakat Hiç Bir Yerde Yok Farklı Bir ilaç Var Tabex Adında Yarın Onu Alacağım. Tabi Bu Gece Uyuyabilirsem :(
Ağzını meşgul et hocam sakin ol düşünmemeye çalışmak en iyisi. Sonucu senin için çok iyi olacak 1 hafta içinde bambaşka hissedeceksin.

Top Bottom