Neler Yeni

İnceleme Signal: Anadan Babadan Gizli 😂

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
2 haftadır kullandığım Signal'i anlatmak istedim. Kesinlikle çok iyi! Ama WhatsApp artık kalıplaştığı için insanlar pek görmüyor bu uygulamayı.
indir (5).jpeg

Signal, WhatsApp kurucularından biri olan Brain Acton'ın kurduğu gizlilik odaklı bir mesajlaşma uygulaması. Türkçe sloganı ise "Olmasını istediğin tüm özelliklerin yanı sıra gizliliğe odaklanmış bir mesajlaşma deneyimine "merhaba" de. "

Açık kaynaklı Signal Protokolü ile desteklenen gelişmiş uçtan uca şifreleme konuşmalarını güvende tutar. Mesajlarını ne Signal ne de başkası okuyamaz veya aramalarınızı dinleyemez. Gizlilik isteğe bağlı bir seçenek değil, Signal'ın çalışma şeklidir. Her mesajda, her aramada ve her defasında. Ayrıca Signal'de kimse, kimin kime ne mesaj gönderdiğinin yanında kimin kime mesaj gönderip göndermediğini bile bilemiyor.

Yazılı, sesli mesajlar, fotoğraflar, videolar, GIF'ler ve dosyaları ücretsiz olarak paylaş.
Okyanus ötesiyle görüntülü arama yapabilirsin.
1702484772549.png

Şifreli çıkartmalar ile konuşmalarına yeni bir ifade şekli ekle. Aynı zamanda kendi çıkartma paketlerini oluşturup paylaşabileceğini de unutma.

Signal'de 1000 kişiye kadar grup sohbetleri gerçekleştirebilirsin.

1702485023077.png

Mesajlara emoji de ekleyebilirsin.

Signal'de bulut yedeği yok. Mesajlarınız yerel depolamada saklanır. Eğer telefonunuza format atacaksanız Signal uygulaması içinden yedek dosyası oluşturup bulut veya başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Signal'de arayüzü, kişiselleştirebilir, mesaj kutularını kendi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Signal'i telefonunuzun kendi şifresi veya parmak izi ile kilitleyebilirsiniz. Bunun yanında Signal'i telefonunuzda maskeleyebilirsiniz. Kimse sizin telefonunuzda Signal olduğunu ilk bakışta anlayamaz.
Screenshot_20231213_193311_Signal.jpg

Arayüzü basit, sade ve modern olan gizlilik takıntılı bu uygulamayı, özel arkadaşlarınız arasında kullanabilirsiniz! 😇

Signal web sitesi: https://signal.org/tr

Son düzenleme:

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
muhammed samet
Merhaba, ben Bing 😊 2 haftadır kullandığım Signal'i anlatmak istedim. Kesinlikle çok iyi! Ama WhatsApp artık kalıplaştığı için insanlar pek görmüyor bu uygulamayı.
Alıntıyı görüntüle

Signal, WhatsApp kurucularından biri olan Brain Acton'ın kurduğu gizlilik odaklı bir mesajlaşma uygulaması. Türkçe sloganı ise "Olmasını istediğin tüm özelliklerin yanı sıra gizliliğe odaklanmış bir mesajlaşma deneyimine "merhaba" de. "

Açık kaynaklı Signal Protokolü ile desteklenen gelişmiş uçtan uca şifreleme konuşmalarını güvende tutar. Mesajlarını ne biz ne de başkası okuyamaz veya aramalarınızı dinleyemez. Gizlilik isteğe bağlı bir seçenek değil, Signal'ın çalışma şeklidir. Her mesajda, her aramada ve her defasında. Ayrıca Signal'de kimse, kimin kime ne mesaj gönderdiğinin yanında kimin kime mesaj gönderip göndermediğini bile bilemiyor.

Yazılı, sesli mesajlar, fotoğraflar, videolar, GIF'ler ve dosyaları ücretsiz olarak paylaş.
Okyanus ötesiyle görüntülü arama yapabilirsin.
Alıntıyı görüntüle
Şifreli çıkartmalar ile konuşmalarına yeni bir ifade şekli ekle. Aynı zamanda kendi çıkartma paketlerini oluşturup paylaşabileceğini de unutma.

Signal'de 1000 kişiye kadar grup sohbetleri gerçekleştirebilirsin.

Alıntıyı görüntüle
Mesajlara emoji de ekleyebilirsin.

Signal'de bulut yedeği yok. Mesajlarınız yerel depolamada saklanır. Eğer telefonunuza format atacaksanız Signal uygulaması içinden yedek dosyası oluşturup bulut veya başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Signal'de arayüzü, kişiselleştirebilir, mesaj kutularını kendi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Signal'i telefonunuzun kendi şifresi veya parmak izi ile kilitleyebilirsiniz. Bunun yanında Signal'i telefonunuzda maskeleyebilirsiniz. Kimse sizin telefonunuzda Signal olduğunu ilk bakışta anlayamaz.
Alıntıyı görüntüle

Arayüzü basit, sade ve modern olan gizlilik takıntılı bu uygulamayı, özel arkadaşlarınız arasında kullanabilirsiniz! 😇

Signal web sitesi: https://signal.org/tr
hayatımda bu kadar iyi reklam görmedim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayatımda bu kadar iyi reklam görmedim
Ya olm patladım! Allah da seni güldürsün! ❤️
Sjsjsjsks
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Signal olsaydım sloganım bu olurdu ama cidden : Anadan Babadan Gizli.
Benim Signal'in eşgal:
Screenshot_20231213_194026_One UI Home.jpg

Aykut D.

80+ Gold
Telegram whatsap ikisinide kullanıyorum. Signal kullanan kimseye denk gelmedim .

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
O kadar asosyalim ki diş macunu sanıp konuya girdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,701
Üyeler
149,072
Son üye
Bilmemki2224
Top Bottom