Neler Yeni

🔥İndirim Signal white system x4 diş macunu sepette 103lira

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,648
İsim
Lokman Doğan
Normal fiyatı 160 lira yüzde 35 indirim gelmiş 103 liraya geliyor 3 çeşit var linkleri bırakıyorum
Marketlerde tanesi 45 50 lira

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Normal fiyatı 160 lira yüzde 35 indirim gelmiş 103 liraya geliyor 3 çeşit var linkleri bırakıyorum
Marketlerde tanesi 45 50 lira

Hangi modeli önerirsiniz

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,648
İsim
Lokman Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

baykemal

80+ Bronze
Diş fırçalamaya hiç alışkanlığım yok. Bir ara güzel bir diş fırçası alıp başlasam iyi olacak. Sararmalar başladı hafiften.

serwintes

80+ Gold
white now kullandım ama bunu bilmiyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diş fırçalamaya hiç alışkanlığım yok. Bir ara güzel bir diş fırçası alıp başlasam iyi olacak. Sararmalar başladı hafiften.
kardo övünmek için demiyorum dişçiye gittim kadın agzıma baktı dedi uzun zamandır böyle temiz bir agız gormedım diye
yani fırçala saglıgın için de dişçi anana sövmesin diye de

hatta ben listerine de kullanıyorum beyazlama işi 1 ay 2 ay da olacak iş değil 2.5 3 yıldır çok düzgün fırçalıyorum ciddi manada beyazladı dişlerim

baykemal

80+ Bronze
white now kullandım ama bunu bilmiyom

kardo övünmek için demiyorum dişçiye gittim kadın agzıma baktı dedi uzun zamandır böyle temiz bir agız gormedım diye
yani fırçala saglıgın için de dişçi anana sövmesin diye de

hatta ben listerine de kullanıyorum beyazlama işi 1 ay 2 ay da olacak iş değil 2.5 3 yıldır çok düzgün fırçalıyorum ciddi manada beyazladı dişlerim
Bakacağım artık. Daha kötü olmadan fırçalasam iyi olacak. Sabah, akşam, yemekten önce ve sonra fırçalamam gerekiyor değil mi?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Florürsüz macun tercih edin ben dermokil kullanıyorum tavsiye ederim.

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Joker
Beyler tercih meselesi ama yatmadan önce kesin fırçalanması lazım. Çok bastırmadan hafif şekilde yoksa diş eti çekilmesi yapar. Bir kere mahsus diş taşı temizletip düzenli fırçalayın. Diş çok önemli bir bölüm konuşma ses vurgusu ve dahası. White now varsa alın yoksa çok bir espirisi yok saten bu üründe son 2 yıldır piyasada enf. patlayınca nerde ucuz mal sokuyorlar ülkeye

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,481
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Ağız ve diş bakımında sensodyn tavsiye ederim.

baykemal

80+ Bronze
Beyler tercih meselesi ama yatmadan önce kesin fırçalanması lazım. Çok bastırmadan hafif şekilde yoksa diş eti çekilmesi yapar. Bir kere mahsus diş taşı temizletip düzenli fırçalayın. Diş çok önemli bir bölüm konuşma ses vurgusu ve dahası. White now varsa alın yoksa çok bir espirisi yok saten bu üründe son 2 yıldır piyasada enf. patlayınca nerde ucuz mal sokuyorlar ülkeye
Elektrikli Diş Fırçaları işe yarıyor mu? İşe yarıyorsa öneriniz var mı?

Top Bottom