Neler Yeni

Sıkmayacak Hikaye oyunu önerir misiniz?

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Bence başka biseyler denemelisin kitaba yada diziye başlamak gibi. Oyun da sıkıyor
aslında dizi olarak family guy izliyorum yatmadan önce güzel bir önerin varsa bakabılırım dizi izlemeyi de çok severim

masperv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Muhammed
tomb raider son üçleme
god of war

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
RDR 2yi bitirdim 1 haftadır arthur morgan edit izliyorum valo cs giriyorum sarmıyor cıkıyorum elden rıngı bile sildim bana güzel hikayeli bi oyun önerin lütfen boşluktayım resmen

giphy.gif
Yarın a plague tale requiem çıkıyo Game passde var eğer birincisini oynaydiysan onu öneririm oynamadiysan
Dishonered Serisi
Assassins Creed 2/Black Flag/Odyssey/Valhalla
God Of War
Horizon

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,405
İsim
Emir Bayram
RDR 2yi bitirdim 1 haftadır arthur morgan edit izliyorum valo cs giriyorum sarmıyor cıkıyorum elden rıngı bile sildim bana güzel hikayeli bi oyun önerin lütfen boşluktayım resmen

giphy.gif
A

giphy.gif
a palauge tale iyidir.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler

Cihangir

80+ Gold
horizon zero dawn

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Yarın a plague tale requiem çıkıyo Game passde var eğer birincisini oynaydiysan onu öneririm oynamadiysan
Dishonered Serisi
Assassins Creed 2/Black Flag/Odyssey/Valhalla
God Of War
Horizon
ac serisinde odyssey ve valhalla oynamadım onları da oynıcam fakat şuan sarmaz gibi ya değişik bi boşluga düştüm farklı bişey arıyorum horizon nasıldır önerir misiniz a plague tale oynamayı dusunuyorum suan

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Gürkan
batman

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Kingdom come

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
ac serisinde odyssey ve valhalla oynamadım onları da oynıcam fakat şuan sarmaz gibi ya değişik bi boşluga düştüm farklı bişey arıyorum horizon nasıldır önerir misiniz a plague tale oynamayı dusunuyorum suan
Horizon oynamadım ama çok beğenen var bir de a plague tale innocence 1.oyununu oynadın mi? Oynadiysan 2. Oyununu oyna yarın Game passten. Ayrıca death stranding de öneririm mükemmel bir oyundu bence sinematik kalite ve hikaye anlatimi olarak god of wardan bile daha iyi bir oyun bence tabi oynanış olarak bazen sıkıyo ama her oyunun sıktığı zamanlar oluyo eğer hikaye istiyosan death stranding de öneririm 45saatte bitirdim oyunu ben sonra merak ettim ve oyundaki sinematikler 15saat sürüyormuş ona baktım. Türkçe dil desteği de var hem. Oyundaki sinematikler de çoğu filmden çok daha kaliteli ben sinematiklerde hiç sıkılmadım hatta oyunun ilk 2saatinin 1bucuk saati sinematik sonra tabi azalmaya başlıyolar ama tavsiye ederim çok iyi oyundur ama herkese hitap etmez

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri