Neler Yeni

Sıkmayacak Hikaye oyunu önerir misiniz?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Horizon oynamadım ama çok beğenen var bir de a plague tale innocence 1.oyununu oynadın mi? Oynadiysan 2. Oyununu oyna yarın Game passten. Ayrıca death stranding de öneririm mükemmel bir oyundu bence sinematik kalite ve hikaye anlatimi olarak god of wardan bile daha iyi bir oyun bence tabi oynanış olarak bazen sıkıyo ama her oyunun sıktığı zamanlar oluyo eğer hikaye istiyosan death stranding de öneririm 45saatte bitirdim oyunu ben sonra merak ettim ve oyundaki sinematikler 15saat sürüyormuş ona baktım. Türkçe dil desteği de var hem. Oyundaki sinematikler de çoğu filmden çok daha kaliteli ben sinematiklerde hiç sıkılmadım hatta oyunun ilk 2saatinin 1bucuk saati sinematik sonra tabi azalmaya başlıyolar ama tavsiye ederim çok iyi oyundur ama herkese hitap etmez
a plaguenin hiçbir oyununu oynamadım acıkcası bide o kadar sinematik izleyemem ya sıkar beni

Berbatov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat
Hikayeli oyun isteyen adama bi Allahın kulu mafia 1 ve 2 oyununu önermemiş. Püü sizin oyun bilginize...

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
a plaguenin hiçbir oyununu oynamadım acıkcası bide o kadar sinematik izleyemem ya sıkar beni
A plague talein zaten 1 oyunu var 2.si cikicak ve ikincisi direkt ilk oyunun hikayesini devam etticek o yüzden en azından hikaye özetini izle ilk oyunun sonra 2.oyunu oynayabilirsin. Ben film izlemeyi sevmem genelde (tek başımayken) ama oyunun hikayesi o kadar güzel tasarlanmis o kadar detaylı ki bı 15saat daha sinematik olsa sıkılmadan izlerdim bir de oyunun sonlarına doğru dünyanın eski tarihiyle ilgili o kadar güzel teoriler sunuyolar ki resmen adamlar bunu nasıl düşünmüşler diye ağzım açık izledim resmen

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,549
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Klasik Rdr sendromu.Twd oyna bence

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
RDR 2yi bitirdim 1 haftadır arthur morgan edit izliyorum valo cs giriyorum sarmıyor cıkıyorum elden rıngı bile sildim bana güzel hikayeli bi oyun önerin lütfen boşluktayım resmen

giphy.gif
detroit oyna

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
RDR 2yi bitirdim 1 haftadır arthur morgan edit izliyorum valo cs giriyorum sarmıyor cıkıyorum elden rıngı bile sildim bana güzel hikayeli bi oyun önerin lütfen boşluktayım resmen

giphy.gif
hocam dark soulslara başla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,843
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom