Neler Yeni

Yardım Silinen Dosyaları Geri Getirme

yoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Koray Keçeci
Yaklaşık 6 yıldır kullandığım Toshiba'nın 1TB taşınabilir harddiskim var. Sildiğim dosyaları geri getirmem gerekiyor. Bundan yaklaşık 4 - 6 yıl önce sildiğim dosyaları getirmem gerekiyor. Harddiskimin bozulacağını biliyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor? Hangi programı kullanmalıyım? Getireceğim şeyler resim ve video dosyaları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Barış Berkant SAYDAM
Merhaba, power data recovery kullanabilirsin. Şayet kendimde kullandım ve yaklaşık 2TB dosya kurtardım. Kurtarma işlemini yaparken en önemli nokta kurtarma yaptığın hdd dışında bir yere dosyaları kaydetmen. Dosyaların silinmez, sanal olarak silinirler. Taki üstüne başka dosyalar yüklene kadar.

yasınsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yasin topraklı
öncelikle dosyaları nasıl sildiğin önemli

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
Merhaba, power data recovery kullanabilirsin. Şayet kendimde kullandım ve yaklaşık 2TB dosya kurtardım. Kurtarma işlemini yaparken en önemli nokta kurtarma yaptığın hdd dışında bir yere dosyaları kaydetmen. Dosyaların silinmez, sanal olarak silinirler. Taki üstüne başka dosyalar yüklene kadar.
Benimde bundan 1 hafta önce windows ayarlarından sıfırladan dosyaları silmeden sıfırla yaptımda dosyalar silindi onlarda geri gelir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Barış Berkant SAYDAM
Üzerine yeni veriler yazılmadıysa tabii ki gelir, ama bu kurtarma işlemi maximum %90 geri getiriyor. Getirse bile bazı dosyalarınızın adı vs. gelir ama erişemezsiniz. @zdmd

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
benim dediğim öyle önemli bir dosya falan değil oyunlar gitti malum surekli evdeyken insanin boş boş bekleyip inmesini bekleyemiyordu 500 gb ye yakin dosyanin bastan inmesi baya surer tr internetiyle

easeus data recovery u crack ile falan full yap ve oradan tam tarama yap ama veri ustune veri yapıldıkça alacağın dosyaların ihtimali düşer 5 yıldır falan da aktif olarak kullanıyorsan zor ama bir denemende fayda var.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Buyur kankam burdan en detaylı bilgiye ulaşabilirsin kendimde içinde katkıda bulunduğum bir yazı.

benim dediğim öyle önemli bir dosya falan değil oyunlar gitti malum surekli evdeyken insanin boş boş bekleyip inmesini bekleyemiyordu 500 gb ye yakin dosyanin bastan inmesi baya surer tr internetiyle
Easus u dene ben bir kere diskimi biçimlendirdim yanlış diski seçip 1 TB lik oyun dosyaları gitti easus ile yaklaşık 800-900 GBı geri aldım ama alamadığım dosyalar da oldu onu da yeniden indirdim.

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
bende hdd yok ssd var deneyeceğim birazdan

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
Üzerine yeni veriler yazılmadıysa tabii ki gelir, ama bu kurtarma işlemi maximum %90 geri getiriyor. Getirse bile bazı dosyalarınızın adı vs. gelir ama erişemezsiniz. @zdmd
Oyunların bir tanesi iniyordu mesela şimdi onu geri alamam üstüne yazmıcak diyede diyerleri gelir mi ya da şimdi indirdiğim gider mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Barış Berkant SAYDAM
Oyunların bir tanesi iniyordu mesela şimdi onu geri alamam üstüne yazmıcak diyede diyerleri gelir mi ya da şimdi indirdiğim gider mi
atıyorum indirdiğin oyun 20 gb diyelim ama daha 1 gb si indi. Bilgisayar 20 gb lik alanı ayırır ve temizler. yani oyunun boyutu kadar olan kısımı kurtaramazsın. Onun dışındaki yerleri kurtarma şansın var.

zdmd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Oğulcan Karataş
var mı indirebilceğim güvenilir bi yer demin indirdimde trojenli çıktı yarım saatir silmeye çalışıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,600
Üyeler
152,702
Son üye
tarhanazad21
Top Bottom