Neler Yeni

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

Robius

80+ Bronze

İnceleme:

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
280 mm olanı kullanıyorum birkaç aydır gayet güzel ve sessiz çalışıyor.Tavsiye ederim.

Robius

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
280 mm olanı kullanıyorum birkaç aydır gayet güzel ve sessiz çalışıyor.Tavsiye ederim.
Ram ve vrm fanı takmayı düşünüyor musunuz?

IM_50.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Birkan Öztürk
3k şu anda hocam. Bende thermalright phantom spirit var fanların üstünü kapattığı için pek sevmiyorum açıkçası. Sizce benim kule tipinden iyi soğutur mu bu 280mm olan? Kasam maksimum 280mm destekliyormuşta bir daha 240mm almayayım diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
hocam o 2 fan nedir öyle ne işe yarıyorlar?

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan

Alıntıyı görüntüle
Bence gerek yok kasa havalandırması fanlar iyi ise ekstra masrafa gerek yok.

3k şu anda hocam. Bende thermalright phantom spirit var fanların üstünü kapattığı için pek sevmiyorum açıkçası. Sizce benim kule tipinden iyi soğutur mu bu 280mm olan? Kasam maksimum 280mm destekliyormuşta bir daha 240mm almayayım diyorum.

hocam o 2 fan nedir öyle ne işe yarıyorlar?
intel 12.nesil benim işlemci sürekli soket değiştiği için pahalı ve 360 mm alma gereği duymadım 280 yeterli termalright kullanmadım kule tipinden daha iyidir sıvı soğutma tercih senin.
Bu arada benim kasa da 360 mm ve 240 destekliyordu 280 desteklemiyordu ama çift yüzlü bant ile hallettim😉😀

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Birkan Öztürk
Bence gerek yok kasa havalandırması fanlar iyi ise ekstra masrafa gerek yok.

intel 12.nesil benim işlemci sürekli soket değiştiği için pahalı ve 360 mm alma gereği duymadım 280 yeterli termalright kullanmadım kule tipinden daha iyidir sıvı soğutma tercih senin.
Bu arada benim kasa da 360 mm ve 240 destekliyordu 280 desteklemiyordu ama çift yüzlü bant ile hallettim😉😀
Hocam peki bu sıvı soğutmanın fanları kasadaki diğer fanlar ve ram ile renk uyumu sağlar mı? Yani msi, gigabyte anakart argb desteği var mı? Bir de fiyatlara biraz baktım da 360 mm ile aralarında pek fiyat farkı yok hocam neden 280 lik tercih ettiniz acaba çift taraflı bant derken vs. biraz uğraştırmış sizi.

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
Hocam peki bu sıvı soğutmanın fanları kasadaki diğer fanlar ve ram ile renk uyumu sağlar mı? Yani msi, gigabyte anakart argb desteği var mı? Bir de fiyatlara biraz baktım da 360 mm ile aralarında pek fiyat farkı yok hocam neden 280 lik tercih ettiniz acaba çift taraflı bant derken vs. biraz uğraştırmış sizi.
Ben aldığımda fiyat farkı vardı o sebep.Sürekli güncellediğim için anakart işlemci vs gerek duymadım pahalı soğutmalara.RGB kontrolcü varsa veya anakartın RGB kontrol uçları varsa sıkıntı olmaz senkron çalışır RGB ler, kasanın 360 desteği var 280 de destekler sandım bakmadım hiç özeliklerine 280 ni takmak için vida delikleri uymuyor kasanın sadece 2 vida deliği uyuyor geri kalan 2 vida deliğine gelen bölümleri çift taraflı bant ile yapıştırdım gayet iyi oldu.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Enis
Thermalright phantom spirit buna güldü

Palo DAYI

80+ Silver

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var

İnceleme:

Performansı güzel bir soğutucu ama apaltek, bence hiç bulaşmayın

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
Performansı güzel bir soğutucu ama apaltek, bence hiç bulaşmayın
tabii ki asetek kullanmak isterdim ama pahalılar.

Kozmetik için bu soğutucu da iğrenç gözüküyor secim sizin tabi.
Akvaryum bir kasa içinde büyük bloklu kötü gözüken bir hava soğutma kullanmak istemedim bu da mükemmel bir görüntü oluşturuyor da demedim ama bir tık daha iyi.

Top Bottom