Neler Yeni

şimdi babam bana bütçe sundu araba almam için ama boyum 2.10

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
Bütçe
4000000
3.5-4milyon arasına bana bi araba alıncak ama boyum 2.10 bildiğiniz rahat edebileceğim geniş bir araba varmı çoğunlukla gezmek ve işe gitmek için kullanıcam

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hyundai Staria İçi camları genişliği çok iyi. Bayide bakman lazım.

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Keyfen

80+ Bronze
hocam o boy değildir eyfel kulesidir. şaka bi yana range rover tarzı büyük kasalı araçlar lazım sana diğerlerinide sürersin ama polo golf vb can çekişirsin içinde

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
Hyundai Staria İçi camları genişliği çok iyi. Bayide bakman lazım.
okadar büyük araba değilde jeep tarzı lazım aklımda bmw ix xdrive 50 vardı abimde var ama oda şarjlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o boy değildir eyfel kulesidir. şaka bi yana range rover tarzı büyük kasalı araçlar lazım sana diğerlerinide sürersin ama polo golf vb can çekişirsin içinde
valla range bile çekişiyom malesef

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Mercedes GLC 180 önerebilirim tabii ki içine binip bi bakmanız lazım ama bi seçenek olsun bence. 3.9milyon sıfır fiyatı. Dün inceledim çok hoşuma gitti araç.

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
Mercedes GLC 180 önerebilirim tabii ki içine binip bi bakmanız lazım ama bi seçenek olsun bence. 3.9milyon sıfır fiyatı. Dün inceledim çok hoşuma gitti araç.
babam zaten mercedes hastası ama sığarmıyım acaba

Shourd

80+ Silver
ilk olarak maşallah o boy ne öyle benim hakkımıda çalmışsınız .d şaka bi yana bence internetten tavsiye almak yerine gidip deneyin çok daha iyi olur şimdi burdan bulursunuz gidersiniz almaya küçük gelir moraliniz bozulur ha ama öneri alıp gidebilirsiniz

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
babam zaten mercedes hastası ama sığarmıyım acaba
Bizim ülkelere gelen araçlarda var mı bilmiyorum ama araçta otomatik koltuk ayarı var o ayarda 220 cme kadar kendi ayarlayabiliyor. Yani mantıken sığabilmen lazım. İstanbulda yaşıyorsanız Mengerler ve Koluman Mercedes'te araç bulunuyor.

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
can
Bizim ülkelere gelen araçlarda var mı bilmiyorum ama araçta otomatik koltuk ayarı var o ayarda 220 cme kadar kendi ayarlayabiliyor. Yani mantıken sığabilmen lazım. İstanbulda yaşıyorsanız Mengerler ve Koluman Mercedes'te araç bulunuyor.
yok antalyada yaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...binden-4x4-style-plus-amarok-1185727587/detay amorogo bir bakın arka taraf kucuk on taraf buyuk dıye bılıyorum bır kere bındım asırı zevklıydı kasısten felan gectıgını anlamıyordun
bu aracı sürdüm eski kasasını direksiyonu çevirirken elime çarpabiliyodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hüseyin
Başlık yeni nesil rap şarkı sözlerine benzemiş biraz. Kamyonet tarzı veya pickup falan lazım sana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,919
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom