Neler Yeni

Çözüldü✓ Sinerji Bilgisayar'dan Ekran Kartı Alınır mı?

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Arabalar, Bilgisayar Sistemleri, Ticaret v.s :)
Bilirsiniz ki, hazır kasalar konu olduğunda çoğu youtube kanallari Sinerji Gen'i öneriyorlar. Hatta hazır kasa yapıp, bu siteden satışa sunuyorlar. Ben bu siteyi araştırdığım zaman çok şikayet olduğunu v.s gördüm. Ama şayet, youtube kanallarıda bu sitenin linkini koyduğu için arada kaldım. Bende gidip bir gün Ekran Kartı arattım internette. Bu kart, İntel Arc A750 ve İtopyada 7800 TL iken, Sinerjide 5500 TL. İşte bu fiyat farkı kafaları çok karıştırıyor. Eğer çok az bir fiyat farkı olsaydı kesinlikle itopyayı tercih ederdim fakat aradaki fark neredeyse 2000 TL. Bu yüzden kafam çok karıştı.. Özet olarak, Sinerji'den İntel ARC A750 bu fiyat farkına rağmen alınır mı?

DoarBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Berk
Sinerji güvenilir bir firma hocam, sadece ürünün 0 olduğundan emin olun. yaklaşık 4 ay önce 32klık parça aldım sorunsuz teslim edildi ve parçaların kutulaması vs. herşeyi düzgündü

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Turhan Işık
Sağlam fimadır daha önce çok sistem aldım.

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinerji güvenilir bir firma hocam, sadece ürünün 0 olduğundan emin olun. yaklaşık 4 ay önce 32klık parça aldım sorunsuz teslim edildi ve parçaların kutulaması vs. herşeyi düzgündü
Bir ekran kartının sıfır olduğunu nasıl anlayabilirim bilmiyorum. Muhtemelen güvenlik bandına bakardım. Başka bunun için bir yol var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlam fimadır daha önce çok sistem aldım.
2.El falan gönderiyor demişler o yüzden bi uzaktan bakıyordum. Bide alacağım üründe çok fiyat farkı olunca, ister istemez kuşkuya düştüm.

DoarBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Berk
Bir ekran kartının sıfır olduğunu nasıl anlayabilirim bilmiyorum. Muhtemelen güvenlik bandına bakardım. Başka bunun için bir yol var mı?
Siteden bak hocam belirtilmiştir bu bilgiler. Güvenlik bandı da kontrol etmen gereken bir şey tabii ki.

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Sakın alma. Cuma günü aldım, şimdi açtım koliyi. Kutu açılmış, kart tozlu, backplate'de asfalta sürülmüş gibi çizik var. Şu an telefonda iki saattir sıra bekliyorum hala ulaşmak için. Sabah bu konuyu görmüştüm, bari beklerken konu sahibini uyarayım dedim. Artık nereden iadeyse hdmi girişlerinde koruyucuları bile eksik koymuşlar. İnsan utanır şu kartı müşteriye yollamaya. Bir daha yarı fiyatına bile satsalar bulaşmam.

Bir düşüneceğim, çok teşekkürler..

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Rica ederim. Bu arada belirtmeyi unuttum, benim aldığım model RX 6700 XT'ydi. Zaten sadece o gün satışa çıktı ve bitti. O yüzden elde kalan defolu malları mı kitlemeye çalıştılar bilmiyorum. Belki sizin istediğiniz ekran kartında aynı sorun olmayabilir ama en azından uyarmış olayım.
Bütçe yeterse 2000 lira fazla verip en güvenilir siteden alacağım. Eğer yetmez ise şansımızı deneyip bir maceraya çıkacağım ve onunla uğraşacağım. Umarım sağsalim kartı elime düzgünce alabilirim..

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Bütçe yeterse 2000 lira fazla verip en güvenilir siteden alacağım. Eğer yetmez ise şansımızı deneyip bir maceraya çıkacağım ve onunla uğraşacağım. Umarım sağsalim kartı elime düzgünce alabilirim..
Hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Hazır sistem haricinde kulaklık, klavye ve PSU'mu oradan satın aldım ve hiçbirinde 2. el veya defolu bir ürün gelmedi. Sinerji'de neredeyse İtopya kadar büyük ve bilindik bir firma haline geldi, 2. el ürün satsa bile bunu sitesinde belirtir diye düşünüyorum. Belki küçük veya dikkat edilmeyecek bir bölüme yazılmıştır defolu olduğu o yüzden gözden kaçıyordur ama sattığı malın arkasında duran bir firma.

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Piyasa da çok kötü, 2000 lira yukarıya çıkınca bu sefer 1140 lira farkla A770 ve 6700 XT var. Veya daha uyguna RX 6600, 6650 XT, RTX 3060 falan var. Açarken de videoya çekerseniz en kötü zamandan kayıp olur ama geri vermede sıkıntı olmaz herhalde. En azından öyle umuyorum kendim de açarken çektiğim videoya güvendiğim için. Sıkıntısız hallederseniz İnşallah.
Evet, piyasa gerçekten kötü durumda, umarım halledeceğiz bir şekilde. Teşekkürler deneyiminizi anlattığınız için.

Hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Hazır sistem haricinde kulaklık, klavye ve PSU'mu oradan satın aldım ve hiçbirinde 2. el veya defolu bir ürün gelmedi. Sinerji'de neredeyse İtopya kadar büyük ve bilindik bir firma haline geldi, 2. el ürün satsa bile bunu sitesinde belirtir diye düşünüyorum. Belki küçük veya dikkat edilmeyecek bir bölüme yazılmıştır defolu olduğu o yüzden gözden kaçıyordur ama sattığı malın arkasında duran bir firma.
O siteyi birçok kişi öneriyordu, ama bazılarıda gerçekten çok şikayetci. Ürüne siteden baktım, 2. el gibi gözükmüyor hatta 11 Haziran gibide almışlar v.s.. Ama şikayet edenler; ürünün arkasında durulmadığını, müşteri hizmetlerine ulaşılmadığını, hatta olası bir durumda iade ve değişim olmadığını söylüyorlar. Üstelik banada güvenilir gibi geliyordu ama İtopya ile o kadar fiyat farkı olunca çok kuşkulanmıştım..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,458
Üyeler
157,073
Son üye
Dexore
Top Bottom