Neler Yeni

SİNERJİ İADE SÜRESİ 2 GUN KALDI YARDIM

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
Öncelikle herkese iyi forumlar. 19 Eylül günü ev halkı tarafından kargodan teslim alınan, sinerjiden sipariş verdigim '' https://www.sinerji.gen.tr/corsair-h150-rgb-360-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-40146 '' sıvı sogutucusu kasama büyük geldigi için iade etmek istiyorum. Fakat kutuyu evde olmadıgımdan dolayı daha yeni dün açabildim. Kasaya sığmadıgının farkına varınca iade ederim dedim fakat sogutmada büyük ihtimalle kargodan gelen bir darbeyle çok hafif bi yamulma var. sıkıntı burda başlıyor. şimdi ben bu ürünü kasama büyük geldi diye mi iade edeyim yoksa hatalı ürün diye mi iade edeyim. Hangisi daha az baş ağrıtır ve kasama büyük geldi diye iade ettigim senaryoda onlar sogutmanın hafif yamuklugunu görürlerse neden belirtmediniz diye itirazda bulunabilirler mi . İade süresi 2 gün kaldı yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek arkadaşlara simdiden çok teşekkür ederim.
Yorumlarınızı bekliyorum..

Son düzenleme:

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
ben olsam iade almam daha aldığın üründen bir habersin hadi onuda geçtim en azından kasama uyar mi uymaz mi diye araştırma gereği bile duymamışsın
1.si kasaya ucu ucuna sığar diye düşündüm ve görüyorum ki araştırma gereği duyup duymadıgıma benım adıma karar vermişsin. ekran kartını öyle aldım ve sığdı. 2.si keşke sen olsaydın

Livaković

80+ Silver
1.si kasaya ucu ucuna sığar diye düşündüm ve görüyorum ki araştırma gereği duyup duymadıgıma benım adıma karar vermişsin. ekran kartını öyle aldım ve sığdı. 2.si keşke sen olsaydın
Adam keşke o olmaz çünkü bilinçli tüketici böyle bir hataya düşmez ikinci elden satarsınız artık yapacak bir şey yok kanıt yok iade almazlar

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
:kekw: :kekw: kasanın boyutları belli ürünün boyutları belli sığar diye düşünüp aldım diyor bide
Sen şu ''ELEŞTİRDİM DİYE BAN YEDİM '' adlı forum konusunun hakkaniyetli kişisisin değil mi :monkahmm::pepega::pepega:
Muhatap bile olmam seninle ben hadi işine bak özgüvensiz, ilgi manyağı seni :D :D :D

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
düşünme yetini geliştirip öyle muhattap olursan benimle sevinirim zira düşünmeden yaziyorsun :kekw::kizginpeepo:
Muhattap değil muhatap olacak gözünü sevdiğim. 5 kelimenin 3 ü yanlış. bir de ders veriyor düşünmeymiş yetiymiş HADHGUYADGSFUYADGFUYASHFA:kappa::kappa::kappa::kappa:

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
Evet. 0 Ürünle değişim yaptılar. Rahatladım

Top Bottom