Neler Yeni

Sınıfımızda ki hırsızı nasıl bula biliriz

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ben şuan 11. Sınıfa gidiyorum okulumuz açılalı 1 ay oldu ve bu bir ayda sınıfımızda 6 cüzdan ortalama 3-4k para ve sayısı banka kartı kimlik ve akbil vb. şeyler çalındı İlk başlarda sınıf dışında biri yapıyor zannetik ama sınıfa yabancı öğrenci almamamıza rağmen benim cüzdanda dahil 3 cüzdan çalındı sınıfta sayısız arama sayısız kere kamera görüntülerine bakıldı ama bir sonuç bulunamadı yani yapan kişi çok profesyonel yapıyor yada biz malız ama sınıftça sınıfımıza yeni gelen Suriyeli çocuktan şüpeleniyoruz cünkü
Çocuk hergün okul cıkışı bı kaç Suriyeli çocuk daha toplayalım yiyip içip geziyirlar ve bunca şeyi o çocuk ödüyor ne yapabiliriz sizce

Reindi

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba ben şuan 11. Sınıfa gidiyorum okulumuz açılalı 1 ay oldu ve bu bir ayda sınıfımızda 6 cüzdan ortalama 3-4k para ve sayısı banka kartı kimlik ve akbil vb. şeyler çalındı İlk başlarda sınıf dışında biri yapıyor zannetik ama sınıfa yabancı öğrenci almamamıza rağmen benim cüzdanda dahil 3 cüzdan çalındı sınıfta sayısız arama sayısız kere kamera görüntülerine bakıldı ama bir sonuç bulunamadı yani yapan kişi çok profesyonel yapıyor yada biz malız ama sınıftça sınıfımıza yeni gelen Suriyeli çocuktan şüpeleniyoruz cünkü
Çocuk hergün okul cıkışı bı kaç Suriyeli çocuk daha toplayalım yiyip içip geziyirlar ve bunca şeyi o çocuk ödüyor ne yapabiliriz sizce
ağzını yüzünü dağıtın birader neyi tartşıyonuz zaten üstünden çıkarsa odur

Rulep

80+ Gold
Ne zaman çalınıyor bu öğle arası mı

Hanaz

80+ Gold
kanka sizde akıllanın cüzdanınızı cebinize koyun

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya bi de aklıma şey takıldı cüzdan neden cebinizde değil?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Evet tam o sıralarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hırsıza ümit Özdağ bile çözüm bulamaz 🤣
Aynı gün içinde farkederseniz arama yapabilirsiniz.Çok çok profesyonelse arkadaşlarına verme ihtimali var ama.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Ya bi de aklıma şey takıldı cüzdan neden cebinizde değil?
Knk benim cüzdan cebimdeydi uyudum bi kalktım yok anlamıyoruz valla ya

kanka sizde akıllanın cüzdanınızı cebinize koyun
Knk cepten çalıyor zaten

Aynı gün içinde farkederseniz arama yapabilirsiniz.Çok çok profesyonelse arkadaşlarına verme ihtimali var ama.
Valla bilmiyorum ama çok can sıktı valla 1 günümü yeni Kartlar çıkarmakla geçiridm

Rulep

80+ Gold
Knk benim cüzdan cebimdeydi uyudum bi kalktım yok anlamıyoruz valla ya

Knk cepten çalıyor zaten
Günahın almamayım büyük ihtimalle şüphelendiğiniz kişidir

Rulep

80+ Gold
Bizde öyle düşünüyoruz ama yok ya bı insan bir işte hiçmi hata yapmaz ya
3 yıllık sınıf arkadaşlarının böylr bir şey yapsa kulağınıza gelir dışardan biri olduğu kesin sonradan gelen kişi oluyor o da

Öğle arası koridor da tek başına yürürken elemanın önünde parayı düşür kamera önünde olmaması lazım siz kendiniz görüntü alacaksınız aceleye çıkarken düşürmen lazım. Başka türlü yakalamanız zor

Top Bottom