Neler Yeni

SINIFTA KALIYORUM LÜTFEN CEVAP VERİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar ben suan sınıfta kalıyorum hatta ucu ucuna sınıfta kalıcam geni müfredat ile birlikte lütfen biri bana açıklık getirsin müdür yardımcıları beni takmıyor bile
Ve SUAN 3 SORUNLULUK SINAVIM VAR

Ekler

• IMG_0160.jpeg
    IMG_0160.jpeg
    137.3 KB · Hit: 357
  • IMG_0159.jpeg
    IMG_0159.jpeg
    130.1 KB · Hit: 305
  • IMG_0158.jpeg
    IMG_0158.jpeg
    122.8 KB · Hit: 267
  • IMG_0156.jpeg
    IMG_0156.jpeg
    127.3 KB · Hit: 246
  • IMG_0157.jpeg
    IMG_0157.jpeg
    136.6 KB · Hit: 234
  • IMG_0155.jpeg
    IMG_0155.jpeg
    137.8 KB · Hit: 306

Zexius

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar ben suan sınıfta kalıyorum hatta ucu ucuna sınıfta kalıcam geni müfredat ile birlikte lütfen biri bana açıklık getirsin müdür yardımcıları beni takmıyor bile
kaçıncı sınıfsın onu bir söyle hocam sakin ol önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10. Sınıf mesleki teknik Anadolu lisesi bilişim teknolojileri

Zexius

80+ Bronze
10. Sınıf mesleki teknik Anadolu lisesi bilişim teknolojileri
reis bu konuyu açmak yerine derslerine çalışsaydın baktım 9 felan değilsen ortalaman 50 üstü gibi gördüm geçersin sandım ama 10 olsan bile 2.dönem veya 1.dönem ortalaman 50 üstü değilsen kalırsın 2.dönem ortalamanda 42 49 olsa gene ucundan birşeyler yapıp geçirirler yapacak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müdür yardımcılarıda bir şey yapamaz derslerine gördüğün derslere çalışmadıysan o müdür yardımcısının sorunu değil senin sorunun sağlık olsun diyip bu yaz dershaneye yazıl veya da staj gördüğün dersler üzerine yoğunlaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan
reis bu konuyu açmak yerine derslerine çalışsaydın baktım 9 felan değilsen ortalaman 50 üstü gibi gördüm geçersin sandım ama 10 olsan bile 2.dönem veya 1.dönem ortalaman 50 üstü değilsen kalırsın 2.dönem ortalamanda 42 49 olsa gene ucundan birşeyler yapıp geçirirler yapacak bir şey yok
Valla 2. Dönem şuna derslerin başından kalkmadım suç bende değil ki

Zexius

80+ Bronze
Valla 2. Dönem şuna derslerin başından kalkmadım suç bende değil ki
Derslerin başından kalkmadıysan bu notlar ne oluyor hocam derslerin başından kalkmadıysanız bu notların olmaması gerek dikkat eksikliği okuduğunu anlamama gibi bir sorununuz var mı? ciddi soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan

Müdür yardımcılarıda bir şey yapamaz derslerine gördüğün derslere çalışmadıysan o müdür yardımcısının sorunu değil senin sorunun sağlık olsun diyip bu yaz dershaneye yazıl veya da staj gördüğün dersler üzerine yoğunlaş
Ama öyle sağlık olsun filan olmaz kalırsam hayatım bitecek zaten 9. Sınıfta da sınıfta kaldım babam son dedi bende tamam dedim işte bu sefer de böyle oluyor :(

Derslerin başından kalkmadıysan bu notlar ne oluyor hocam derslerin başından kalkmadıysanız bu notların olmaması gerek dikkat eksikliği okuduğunu anlamama gibi bir sorununuz var mı? ciddi soruyorum
Büyük ihtimalle beyin kıtlığım var konu PC yazılım olunca hayvan gibiyim konu derslere geliyor malım matematikte hala çarpım tablosunu bilmiyorum

Zexius

80+ Bronze
Ama öyle sağlık olsun filan olmaz kalırsam hayatım bitecek zaten 9. Sınıfta da sınıfta kaldım babam son dedi bende tamam dedim işte bu sefer de böyle oluyor :(

Büyük ihtimalle beyin kıtlığım var konu PC yazılım olunca hayvan gibiyim konu derslere geliyor malım matematikte hala çarpım tablosunu bilmiyorum
2 kere sınıfta kalırsan örgün eğitim hakkın elinden alınıyor dostum açığa atarlar seni bu sene

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Yiğit Can Kocaman
hocam öncelikle geçmiş olsun ama burada bu durumun çözümü sende bitiyor tamamıyla. 49 küsür olsa belki müdür yardımcılarıyla konuşman vs. bir katkı sağlayabilirdi ancak 42 civarından 50 üstüne çıkmasının imkansız olduğunu desteklerle ikimiz de biliyoruz bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan
hocam öncelikle geçmiş olsun ama burada bu durumun çözümü sende bitiyor tamamıyla. 49 küsür olsa belki müdür yardımcılarıyla konuşman vs. bir katkı sağlayabilirdi ancak 42 civarından 50 üstüne çıkmasının imkansız olduğunu desteklerle ikimiz de biliyoruz bence.
Reis ilk dönem 41 şuan 2. Dönem 57 ve hala 10 saat lik alan dersi girilmedi

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
hayat bitmedi reis daha 15 yaşındasın en kötü ihtimalle bir işte çalışmaya başlarsın şu an el işi meslekler çok para ediyor, öğrenebilirsen güzel para kazanırsın, hala istiyor olursan boş vaktinde gene yazılım çalışırsın diploma şart değil

Top Bottom