Neler Yeni

SINIFTA KALIYORUM LÜTFEN CEVAP VERİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan
hayat bitmedi reis daha 15 yaşındasın en kötü ihtimalle bir işte çalışmaya başlarsın şu an el işi meslekler çok para ediyor, öğrenebilirsen güzel para kazanırsın, hala istiyor olursan boş vaktinde gene yazılım çalışırsın diploma şart değil
Ne bileyim kral şuan bu dönemde üniversite mezununa kız bile yok devir öyle bir zaman bu arada 17 yaşındayım

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
Ne bileyim kral şuan bu dönemde üniversite mezununa kız bile yok devir öyle bir zaman bu arada 17 yaşındayım
okuyup ne yapacağını şaşıran milyonlar var, üniversite tek çare değil (diploma isteyen meslekler dışında)

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Kürşat
Hayat çok zor bazen intihar etmek tek kurtuluş yolu diyorum ama gunah
kimse kolay olacağının teminatını vermedi, yakılarınla konuş ve vakit geçir, bu düşüncelerden sıyrılmanın etkili yollarından biri

Hydranoid

80+ Bronze
Bi ben mi yatarak mezun oldum 😄 şimdi eğitim sistemi çok zorlaştırmışlar eskiden yıldızlı dersleri geçmen yeterliydi
Ben de pandemi olmasa kalacaktım pandemiden dolayı 2. dönem sınav mınav olmadı için geçtim :D mezun oldum iste iyi ki canlı derslere falan girmemisim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edebiyattan iyi not almıssın ama bazı 10 saatlik derslerden baya düsük almıssın

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer kerem
Ama öyle sağlık olsun filan olmaz kalırsam hayatım bitecek zaten 9. Sınıfta da sınıfta kaldım babam son dedi bende tamam dedim işte bu sefer de böyle oluyor :(

Büyük ihtimalle beyin kıtlığım var konu PC yazılım olunca hayvan gibiyim konu derslere geliyor malım matematikte hala çarpım tablosunu bilmiyorum
Knk çok inandırıcı gelmiyo valla bende mesleki teknik Anadolu'da okuyorum 10.sınıftayım bende ne yaptında nesneden 2 alabildin

Birde knk felsefede 1 ne ya en kotusunden 1 tane yorum sorusu oluyor 10 15 alman lazım birde performanslarıda götürmemişsin büyük ihtimal bütün sözlüler düşük

Knk çok inandırıcı gelmiyo valla bende mesleki teknik Anadolu'da okuyorum 10.sınıftayım bende ne yaptında nesneden 2 alabildin

Birde knk felsefede 1 ne ya en kotusunden 1 tane yorum sorusu oluyor 10 15 alman lazım birde performanslarıda götürmemişsin büyük ihtimal bütün sözlüler düşük
Birde hangi okul burası seni 9 da bile bırakmışlar

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Serkan

Birde hangi okul burası seni 9 da bile bırakmışlar
Ali tiryaki oğlu mesleki teknik Anadolu lisesi

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
SEFA KAYA
Bi ben mi yatarak mezun oldum 😄 şimdi eğitim sistemi çok zorlaştırmışlar eskiden yıldızlı dersleri geçmen yeterliydi
hocam bende açıktan yatarak lise bitirdim :) hiç çaba sarf etmeden :D :D

Halid0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halit dut
hocalar genelde bilerek öyle yapıyor okulu takmadığın için ucunda bırakıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri