Neler Yeni

Yardım Sınırsız Mobil İnternet Önerisi

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Merhabalar 6-7 Aydır altyapımız arızalı o yüzden superbox kullanıyoruz ama hiç çekmiyor yani turkcell çekmiyor evimizde daha doğrusu bende genellikle telefonumun internetini bağlıyorum bilgisayara ama yetmiyor şuanda türk Telekom prime 40gb olan paketi kullanıyorum önerdiğiniz sınırsız Mobil İnternet var mı turkcell olmasın.

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
vodafone un vardı yanlış hatırlamıyorsam bana 220 TL diyor vodafone ama ben uzun zamandır vodafoneliyim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar 6-7 Aydır altyapımız arızalı o yüzden superbox kullanıyoruz ama hiç çekmiyor yani turkcell çekmiyor evimizde daha doğrusu bende genellikle telefonumun internetini bağlıyorum bilgisayara ama yetmiyor şuanda türk Telekom prime 40gb olan paketi kullanıyorum önerdiğiniz sınırsız Mobil İnternet var mı turkcell olmasın.
Türk telekom magnet almayı deneyebilirsiniz. Normalde altyapı olmayan bölgelere veriliyor ama sizde de o kadar aydır altyapı arızalı ise yardımcı olurlar sanırım.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
ben redbox'ın 300 gb 250 TL paketini kullanıyorum, şuan paket fiyatları hakkında bilgim yok. Kullanmaya başlayalı 3 ay oldu. Merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim.

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben redbox'ın 300 gb 250 TL paketini kullanıyorum, şuan paket fiyatları hakkında bilgim yok. Kullanmaya başlayalı 3 ay oldu. Merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim.
Mobil için mi? Mobil içinse link atabilir misin lütfen 40gb internete 250 veriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekom magnet almayı deneyebilirsiniz. Normalde altyapı olmayan bölgelere veriliyor ama sizde de o kadar aydır altyapı arızalı ise yardımcı olurlar sanırım.
Evde 4-5 kişiyiz yine pek çekeceğini düşünmüyorum o yüzden mobil internet üzerinden gitmeyi planlıyorum mobil internet bulamazsam mecbur öyle yapacağım

vodafone un vardı yanlış hatırlamıyorsam bana 220 TL diyor vodafone ama ben uzun zamandır vodafoneliyim
Ben Vodafone hiç kullanmadım yeni müşterilere veriyor mu acaba

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Yok hocam mobil değil. Yani telefondan paket alır gibi kullanamıyorsun. Ev interneti gibi alıyorsun, mobil hat ve hattı takabileceğin modem veriyorlar.

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam mobil değil. Yani telefondan paket alır gibi kullanamıyorsun. Ev interneti gibi alıyorsun, mobil hat ve hattı takabileceğin modem veriyorlar.
O şekil superbox kullanıyorum ama fazla fark edeceğini sanmam

Yok mu be yüksek gb lı mobil internet veya limitsiz yurt dışında bir sürü var ama şu Türkiye'de yok mu

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
superbox'la aynı mantık zaten, benim bulunduğum bölgede sadece vodafone çekiyor ve hızlı olduğu için aldım. Şehir merkezinde hız testi yapınca 1 mbps hız aldığım oluyordu, bulunduğum bölgede vodafone'dan 67 mbps hız alıyorum.

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
superbox'la aynı mantık zaten, benim bulunduğum bölgede sadece vodafone çekiyor ve hızlı olduğu için aldım. Şehir merkezinde hız testi yapınca 1 mbps hız aldığım oluyordu, bulunduğum bölgede vodafone'dan 67 mbps hız alıyorum.
Ben bulunduğum bölgede kaç mbps alırım bakabileceğim herhangi bir site tarzı bir yer var mı? Superbox 400gb paketinde 1-2 mbps alıyorum şuan

Limitsizi bir tek Vodafone veriyor. Onda da yanımda uygulamasında teklif olarak çıkmalı.
Hiç kullanmadım verir mi ki bana o teklifi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hiç kullanmadım verir mi ki bana o teklifi
Önce başka bir pakete kaydolup Vodafone kullanmaya başlaman gerek. Genelde en geç birkaç aya teklif geliyor.

5Mbps/10Mbps ve hız limitsiz 3 çeşidi var. Hangisi teklif edilirse artık orası şans 😀

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Önce başka bir pakete kaydolup Vodafone kullanmaya başlaman gerek. Genelde en geç birkaç aya teklif geliyor.

5Mbps/10Mbps ve hız limitsiz 3 çeşidi var. Hangisi teklif edilirse artık orası şans 😀
Şuan türk Telekomda tahattütüm var bilemedim şimdi aynı paray aynı gb bir pakete geçmeye

Falekess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Gökhan
Başka pakete geçmeden direk limitsiz redli ekstra paketine geçemez miyim bilginiz varmıdır? @55superx

Top Bottom