Neler Yeni

SİPARİŞİM GELMEDİ NORMAL Mİ?

FarukBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Bayoğlu
itopyadan 11.11.2023 de verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi normal mi? En son pazartesi en geç Salı verilir demişlerdi. Şimdide çarşamba en geç perşembe diyorlar. Böyle sorun yaşayan var mı başka

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Hazır sistem siparişi verdiysen biraz gecikmiş. Eğer kulaklık mous falan almışsan kargoya vermemişlerse bu işte bir sıkıntı vardır

FarukBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Bayoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hazır sistem aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
Birazdan itopya fanboyları gelir :D Ya işte 11.11 yoğunluğu vardır 2-3 gün bekle ölürmüsün derler :D

FarukBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk Bayoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11.11 sadece itopya da mı var Trendyoldan ve hepsiburdan verdiğim mouse kulaklık klavye monitör tarzı şeylerin hepsi geldi bi kasayı bekliyoruz anlamadım gitti. Bir tık pişman oldum normalde incehesaptan alıyordum

tragedy

80+

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Sağlam gelsinde geç gelsin sıkıntı yok bence sağlam gelmeyenlerde var mesela ben 15 gün garantiden kartın gelmesini beklemiştim :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
tugay t
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Discord
Zippo#2401
yazmış oraya adam 1 yıl sonra kargolanır diye kardeşim iç sütünü :D :D
Onu görerek aldın ne bıdıbıdı yapıyorsun ki? Yönetici adamsın birde burada ne boş geziyorsun :blobdance:

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
togi
itopyadan 11.11.2023 de verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi normal mi? En son pazartesi en geç Salı verilir demişlerdi. Şimdide çarşamba en geç perşembe diyorlar. Böyle sorun yaşayan var mı başka
ayni tarihte verdim. dun silaris faturalandiriliyor uyarisina gecti. hala daha oyle umudu kesicem artik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayni tarihte verdim. dun silaris faturalandiriliyor uyarisina gecti. hala daha oyle umudu kesicem artik.
500 stok yaptiklari sistemi magazadan gidip teslim alabiliyorlarken benim 2 hafta once siparis ettigim kasayi hala kargolayamamalari asiri sacma bi olay!?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Normal gelmemesi, 10-14 iş günü istiyorlar bu tarz sistem toplamalarda. Gencerde de öyleydi. Hazır paketli ürün gelmiyor neticede

Top Bottom