Neler Yeni

Sıralama tahminlerini alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
İstanbul Ticaret Üniversitesi bilgisayar programcılığı %50 burslu bölüm sıralama tahminlerinizi alabilir miyim? Üniversitenin meslek yüksek okulu yeni açıldığı için bölümlerin sıralaması belli değil. Google da araştırılması ve bulması zor bir bölüm olduğu için insanların bulmasının zor olduğu bir okul gibi gözüküyor, yök atlasda bile bulamadım bölümü öyle söyleyeyim anlayın. 930bin sıralama ile sizce tutarmı tutmazmı? Sadece tahminlerizi merak ediyorum.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
İstanbul Okan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (%50 İndirimli) bölümüne baktım benzer olduğu için. Orası mesela son üç yılda 999K,
974K ve 917K sıralamaları ile kapatmış. İstanbul Ticaret Üniversitesinde bölüm yeni açıldığı için muhtemelen çok tercih eden olmamıştır, daha düşük gelebilir bundan, yani olma ihtimali var bence. Ancak güzel bir reklam çalışması ile bölümü tanıttılarsa, çok tercih eden de olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul Okan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (%50 İndirimli) bölümüne baktım benzer olduğu için. Orası mesela son üç yılda 999K,
974K ve 917K sıralamaları ile kapatmış. İstanbul Ticaret Üniversitesinde bölüm yeni açıldığı için muhtemelen çok tercih eden olmamıştır, daha düşük gelebilir bundan, yani olma ihtimali var bence. Ancak güzel bir reklam çalışması ile bölümü tanıttılarsa, çok tercih eden de olabilir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ilgili hiçbir reklam ne duydum ne gördüm. Fakat bölümün şöyle bir artısı var %50 burslu 17.000 ilk beş tercihden birine yazarsan 13600 TL ye denk geliyor. Ayrıca 34 kontenjan var %50 için

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile ilgili hiçbir reklam ne duydum ne gördüm. Fakat bölümün şöyle bir artısı var %50 burslu 17.000 ilk beş tercihden birine yazarsan 13600 TL ye denk geliyor. Ayrıca 34 kontenjan var %50 için
O ilk tercihlere yazma olayı özel çoğu üniversitede oluyor hocam. Gelme ihtimali var o zaman bence.

Top Bottom