Neler Yeni

Sırf ssdsi için 1200 lira verilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker Adanur
Bütçe
36000
Bu iki laptopdan birini alacam satıcıları farklı sizce bu satıcılar güvenilir mi? Ayrıca 1200 lira farkla 1 tb ssdli alınır mı ? Arada başka farklı bir şey yok sanırım. Ayrıca ikisinde de ek ssd slotu var mı? Ben böyle yazı göremedimde.

Farex

80+ Silver
Bu iki laptopdan birini alacam satıcıları farklı sizce bu satıcılar güvenilir mi? Ayrıca 1200 lira farkla 1 tb ssdli alınır mı ? Arada başka farklı bir şey yok sanırım. Ayrıca ikisinde de ek ssd slotu var mı? Ben böyle yazı göremedimde.
Victus aldım ertesi günü direk başka cihaz ile değiştirdim sorunlu ısınıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ahmet hüda
oyun oynuyorsan 512gb yetmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker Adanur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ahmet hüda

Farex

80+ Silver
Sen hangisini aldın ? Başka mantıklı alabileceğim laptop varsa önerir misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 tb de yetmez ek ssd alacam her türlü. O yüzden gerek var mı 1200 buna fazladan vermeye ?
Ben victus 15 aldım ama victus 16 ile aynı kasa aynı soğutma farketmiyor özellik farkediyor sadece. Asla buşma derim şimdi sana önericeğim bilgisayar.

Bu bütçeye çıkabilirsen düşünmeden al derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker Adanur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben victus 15 aldım ama victus 16 ile aynı kasa aynı soğutma farketmiyor özellik farkediyor sadece. Asla buşma derim şimdi sana önericeğim bilgisayar.

Bu bütçeye çıkabilirsen düşünmeden al derim.
peki bunların ne gibi eksisi var ? Daha doğrusu var mı? Ayrıca 2000 liraya ram farkı değer mi gerçekten.

Farex

80+ Silver
peki bunların ne gibi eksisi var ? Daha doğrusu var mı? Ayrıca 2000 liraya ram farkı değer mi gerçekten.
Casper kullanıcısı olarak g770 önermem ama bu g870 i öneririm çünkü soğutma performansı iyi ve hp victusun soğutmasından daha iyi bir soğutmaya sahip ayrıca özellik bakımından kesinlikle değer. 32 gb ram bulamazsın bu özellikte

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,218
Üyeler
157,210
Son üye
enodeno
Top Bottom