Neler Yeni

Sırtın Sol tarafında acı-ağri

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Satürn
Arkadaşlar başlıktadada belirttiğim gibi sırtımın sol tarafında ; başımı eğdiğimde ayaka kalktığımda büyük bir acı giriyor , sanki ordaki kas ben başımı eğince geriliyor ve onun acısı gibi aylardır yaşıyorum bu sorunu sağ tarafta hiçbir şey yok bu sorunu yaşayan ve çözümü neyse doktora gitmek haricinde belirtirseniz sevinirim.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
Hemen alacağınız ilaçları yazıyorum beyefendi.
go to the hospital?
Hayır doktora gitmek dışında bir çözüm aramak ne sebebini öğrensem bir şey demeyeceğim. Orta çağda değiliz ki.

Son düzenleme:

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Arkadaşlar başlıktadada belirttiğim gibi sırtımın sol tarafında ; başımı eğdiğimde ayaka kalktığımda büyük bir acı giriyor , sanki ordaki kas ben başımı eğince geriliyor ve onun acısı gibi aylardır yaşıyorum bu sorunu sağ tarafta hiçbir şey yok bu sorunu yaşayan ve çözümü neyse doktora gitmek haricinde belirtirseniz sevinirim.
Okula giden yaşlardasın ve çantanı tek omuz mu takıyorsun?

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Satürn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Berke123

80+ Bronze
Hemen alacağınız ilaçları yazıyorum beyefendi.
go to hospital?
Hayır doktora gitmek dışında bir çözüm aramak ne sebebini öğrensem bir şey demeyeceğim. Orta çağda değiliz ki.
hahahahaha ilahi aybars çok komiksin yaa alacağın ilaç hastaneye gitmek ama ingilizce hahahahaha(go to the hospital daha doğru bir kullanım)
bak şimdi konuyu açan arkadaş hastaneye gitmek dışında bir öneride bulunun diyor o da bilir hastaneye gitmeyi belki şu an gidebilecek durumda değil belki gitti de doktor çare bulamadı (bence bunlar hastaneye gitmeye engel değil şu an gidemiyorsa sonra gider o doktor çare bulamadıysa başka doktora gider) sebebi neyse bilemem eğer bir tavsiyen yoksa yorum yapmak zorunda değilsin

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
yok usta hep iki omuz takıyorum
Hocam o zaman yürüyüş pozisyonunuzda bir problem var, sola doğru biraz yatık yürüyorsun yada çantandaki ağırlık sol tarafta daha fazla oluyor.
Doktora gitmek daha mantıklı ancak, kas gevşetici alıp, bir kaç gün uygulayabilirsin.
Sorun çözülürse, incinmişsin demektir, yürüyüşüne ve çantandaki ağırlığa dikkat et. Çözülmezse doktora git.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Kulunç mu son zamanlarda zorladım mı

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
hahahahaha ilahi aybars çok komiksin yaa alacağın ilaç hastaneye gitmek ama ingilizce hahahahaha(go to the hospital daha doğru bir kullanım)
bak şimdi konuyu açan arkadaş hastaneye gitmek dışında bir öneride bulunun diyor o da bilir hastaneye gitmeyi belki şu an gidebilecek durumda değil belki gitti de doktor çare bulamadı (bence bunlar hastaneye gitmeye engel değil şu an gidemiyorsa sonra gider o doktor çare bulamadıysa başka doktora gider) sebebi neyse bilemem eğer bir tavsiyen yoksa yorum yapmak zorunda değilsin
hahaahaah çok komikmiş.
kardeşim.
yazımı okuyabiliyorsan.
''Hayır doktora gitmek dışında bir çözüm aramak ne sebebini öğrensem.'' demişim AKILLI
ingilizceyi eğlencesine koydum ''the'' koymaya dikkat etmiyorum.
Ve arkadaşa niye doktora gidemiyorsun, evde tek başına çözümü zor bulursun diye tavsiye vermişim.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Burak
Doktora git burdan kimsenin sana faydası dokunmaz

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
Doktora git burdan kimsenin sana faydası dokunmaz
Bunu dedim diye orta çağda olmadığımızı hatırlatdım diye dalga geçti arkadaşın biri. Hayır az çok da severdim mesajlarından da şu forumlardan böyle önemli sağlık konularına hastanesiz çözülemeyeceğini anlamadılar gitti.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Burak
Bunu dedim diye orta çağda olmadığımızı hatırlatdım diye dalga geçti arkadaşın biri. Hayır az çok da severdim mesajlarından da şu forumlardan böyle önemli sağlık konularına hastanesiz çözülemeyeceğini anlamadılar gitti.
Anlamıyorlar ki kendilerini doktor zannediyorlar
Ki doktor bile olsalar hastayı görmeden bilemez ne olduğunu

Kara*

80+ Silver
Öncelikle kırıkçı hocalara gidiyorsun seni güzel bi yatırıp masaj yapıyorlar, sen o rahatlamayla uyuyup kendini onlara bırakıyorsun uyandığın zaman acın falan kalmayacak söz. Geyik bir yana kanka aylardır yaşıyorsan artık doktora gitmen lazım, bir şeyler taşırken veya aniden haraket edip orayı zorlamış olabilirsin. Fazla yük bindirme en fazla verebileceğim tavsiye sıcak havluyla sar masaj falan yaptır.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Satürn
Öncelikle kırıkçı hocalara gidiyorsun seni güzel bi yatırıp masaj yapıyorlar, sen o rahatlamayla uyuyup kendini onlara bırakıyorsun uyandığın zaman acın falan kalmayacak söz. Geyik bir yana kanka aylardır yaşıyorsan artık doktora gitmen lazım, bir şeyler taşırken veya aniden haraket edip orayı zorlamış olabilirsin. Fazla yük bindirme en fazla verebileceğim tavsiye sıcak havluyla sar masaj falan yaptır.
usta valla herkes demiş yok hastaneye git falan da okul var zaten okuldan geldikten sonra insan da enerji kalmıyor evde belki kendisinde olan rahatlatdığını düşündüğü egzersizler varsa onu söyler diye yazdım bu arada da yaşadığım sorun kulunçmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulunç mu son zamanlarda zorladım mı
evet usta kulunç %90

Son düzenleme:
Top Bottom