Neler Yeni

Sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Aykut
Öncelikle herkese selamlar
Sistemimde SSD+HDD depolama birimleri var fakat Hard Diskimde bad sector oluştuğu için iade işlemi başlattım.
Bütün yazılımlar ve oyunlar Hard Diskimdeydi ben de bir kaç oyunumu SSDye taşırım HDD gelene kadar oynarım diyordum.
Fakat HDDmi çıkardığımda sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası alıyorum.
Ne regedit açabiliyorum ne de SSDye taşıdığım oyunları.
Son çare format atacaktım ama öncesinde bir bilgisi olan varsa yardımcı olur diyerek konu açmaya karar verdim.
Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemimde SSD+HDD depolama birimleri var fakat Hard Diskimde bad sector oluştuğu için iade işlemi başlattım.
Bütün yazılımlar ve oyunlar Hard Diskimdeydi ben de bir kaç oyunumu SSDye taşırım HDD gelene kadar oynarım diyordum.
Son çare format atacaktım ama öncesinde bir bilgisi olan varsa yardımcı olur diyerek konu açmaya karar verdim.
Şimdiden teşekkürler.
Ayrıca HDD varken varsayılan kurulum diskini HDD olarak seçmiştim.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Şimdiden teşekkürler.
Kısayolları mı attın, öyle değilse ssd ye girip hangi klasördeyse bul ve yeni kısayol oluştur

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Aykut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar hata fotosunu atacağım ama dosya açma işlemi uzun sürüyor onu bekliyorum

Şu an ne hata veriyor ne de açılıyor sadece imleçte yükleme simgesi çıkıyor görev yöneticisinin de açılmadığını farkettim galiba format atacağım yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar hata fotosunu atacağım ama dosya açma işlemi uzun sürüyor onu bekliyorum

Şu an ne hata veriyor ne de açılıyor sadece imleçte yükleme simgesi çıkıyor görev yöneticisinin de açılmadığını farkettim. Galiba format atacağım yardımlarınız için teşekkürler.

Adsız.png

Evet hata az önce geldi.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,644
Üyeler
141,468
Son üye