Neler Yeni

Sistem Csgo Kaldırırmı

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
peki tearing nasıl olmuyor 60 hz monitörde 250 300 alıyorsanız muazzam bi tearing olmalı :D
Tabi ki tearing oluyor ciddi anlamda ama alışıyorsun. Şöyle söyleyeyim abartısız 60 fps oynayan bir adam 15 vuruyorsa, +250 fps alan adam 30 vurur. Bunu polemik olsun diye söylemiyorum csgo da fps en önemli konu. Yırtılma çok olsa da buna değiyor.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Tabi ki tearing oluyor ciddi anlamda ama alışıyorsun. Şöyle söyleyeyim abartısız 60 fps oynayan bir adam 15 vuruyorsa, +250 fps alan adam 30 vurur. Bunu polemik olsun diye söylemiyorum csgo da fps en önemli konu. Yırtılma çok olsa da buna değiyor.
tearing beni çok rahatsız eder reis ya ben yeni sistem alıcam mesela bir kaç ayada 75 hz freesync monitör 144 hz e bütçe yetmiyorsa bence en mantıklı seçenek freesync monitör tearingin önüne geçebilmesi çok iyi :D

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
tearing beni çok rahatsız eder reis ya ben yeni sistem alıcam mesela bir kaç ayada 75 hz freesync monitör 144 hz e bütçe yetmiyorsa bence en mantıklı seçenek freesync monitör tearingin önüne geçebilmesi çok iyi :D
Tabi herkesin kendi seçimi, kimisi göz konforuna önem veriyor, kimisi de benim gibi oyunda hırslı olup görüntüden kısıp performansa önem veriyor. Mesela benim 20 bin TL'lik bilgisayarım olsa gene Csgoyu en low ayarlar da oynarım :D Çünkü oyun saliselik en ufak hata da ölüyorsun.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Toptaş
önemliolan ekran kartin eğer ekran kartın 2gb üstü ise sıkıntısısz oynarsın

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Tabi herkesin kendi seçimi, kimisi göz konforuna önem veriyor, kimisi de benim gibi oyunda hırslı olup görüntüden kısıp performansa önem veriyor. Mesela benim 20 bin TL'lik bilgisayarım olsa gene Csgoyu en low ayarlar da oynarım :D Çünkü oyun saliselik en ufak hata da ölüyorsun.
hyr reis zaten bende aynı şekil senin gibi düşünüyorum kaç yıl sonra sağlam bi sistem alacağım ilk defa bu zamana kadar kötü pc olduğundan her oyunda low ayarlara alayımda akıcı oynayıp oyundan zevk alayım mantığıyım yeni sistem alayım ultra ayarlarda akıcı oynatan sistemle low ayarlar yüksek fps manyağı olacağım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

önemliolan ekran kartin eğer ekran kartın 2gb üstü ise sıkıntısısz oynarsın
hocam pardonda ne alaka :D

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
hyr reis zaten bende aynı şekil senin gibi düşünüyorum kaç yıl sonra sağlam bi sistem alacağım ilk defa bu zamana kadar kötü PC olduğundan her oyunda low ayarlara alayımda akıcı oynayıp oyundan zevk alayım mantığıyım yeni sistem alayım ultra ayarlarda akıcı oynatan sistemle low ayarlar yüksek fps manyağı olacağım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam pardonda ne alaka :D
Bende de şuan uzun süredir pc yok eski sistemi satmıştım. Bir kaç ay sonra ryzen 7 3700x ve Rtx 2070 superli sistem alacağım. Şuan virüsten dolayı bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,189
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom