Neler Yeni

Sistem de değiştirerek ucuzlatabileceğim parçalar var mı ve parçalar uyumlu mu?

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
Uyumlu olup olmadığını soruyorum zaten :) (Çok bilgisayar toplamışlığım vardır ama uyumlu mu değil mi bilmiyorum)

Evet. Küçük kasa zorunlu mini bir sistem istiyorum. Fiyat ise yaklaşık 10000-11000 arası şuan bu fiyatı indirmek istiyorum indirebileceğim kadar
Şimdi ıtx kasa için geniş araştırma yapmış birisi olarak birçok ıtx kasa kurmama rağmen cesaret edip aliexpress den ıtx kasa almaya yeltenmedim büyük cesaret :)
ekran kartın kasaya tam sığmayabilir ölçüler +- ölçülerdir net ölçü belirtmiyorlar bunu bil. kasanın siteden baktığın hali güzel olabilir gelen kasa çöp teneke olabilir bunu da bil isterim :)

ıtx kasa kuracaksan elimde Cooler master elite 130 kasa var 2. el ucuza bırakırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga Enes Yılmaz
Şimdi ıtx kasa için geniş araştırma yapmış birisi olarak birçok ıtx kasa kurmama rağmen cesaret edip aliexpress den ıtx kasa almaya yeltenmedim büyük cesaret :)
ekran kartın kasaya tam sığmayabilir ölçüler +- ölçülerdir net ölçü belirtmiyorlar bunu bil. kasanın siteden baktığın hali güzel olabilir gelen kasa çöp teneke olabilir bunu da bil isterim :)

ıtx kasa kuracaksan elimde Cooler master elite 130 kasa var 2. el ucuza bırakırım
O kasa oldukça iyi olabilir aslında. 3 fanlı ekran kartları bile sığıyor diye biliyorum. Ne kadara bırakabilirsin?

Top Bottom