Neler Yeni

🔥İndirim Sistem değilde oyuncu koltuğu neredeyse 2k indirimle geliyor

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Mehmet Aslan

Butcher

80+
https://www.hawkgaming.com.tr/koltu...sb0kq_Xan9VLenHkiA_aem_KtHdBKR0TG4oDWJG0vkDLQ
Hawk on sistemlerine bi köz atın derim
Sistem hawk ta 26 k fakat Türkiye'de en ucuz ürünlerle topladığımız da (oyuncu koltuğu dahil)27.870 TL ye denk geliyor
Chipsetler belli, ürünler garantili, marka algısına karşıyım. Aklına yatıyorsa tavsiye ederim, aynı marka kasa poweri 3 senedir sorunsuz şekilde yükte kullanıyorum 3 nesil ekran kartıyla kullandım. Piyasada illaki indirimli sistemler olacaktır ama bence bu saatten sonra eski rakamları görmemiz ancak Kasıma oda dolar kuruna bağlı, Bilgisayar devleri rakamları hep yukarı çekti……

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Akbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Chipsetler belli, ürünler garantili, marka algısına karşıyım. Aklına yatıyorsa tavsiye ederim, aynı marka kasa poweri 3 senedir sorunsuz şekilde yükte kullanıyorum 3 nesil ekran kartıyla kullandım. Piyasada illaki indirimli sistemler olacaktır ama bence bu saatten sonra eski rakamları görmemiz ancak Kasıma oda dolar kuruna bağlı, Bilgisayar devleri rakamları hep yukarı çekti……
Bende Kasım Aralık gibi bi sistem toplamayı veya fiyat performans bir hazır sistem almayı düşünüyorum yıl başı ve yıl sonu indirimleri bazı dönemlerde çok güzel oluyor

Butcher

80+
Bende Kasım Aralık gibi bi sistem toplamayı veya fiyat performans bir hazır sistem almayı düşünüyorum yıl başı ve yıl sonu indirimleri bazı dönemlerde çok güzel oluyor
Okula dönüş, Friday ve Yılbaşı indirimleri tabi dolar kuruna göre daha uygun olacaktır diye düşünüyorum

Penguen

80+ Silver
Hawk markası çok iyi bir marka değil, bilginiz olsun. V4 almış kullanmış biri olarak, önermem.
Ne alalım derseniz, hiçbir fikrim yok. Uygun fiyatlı koltuk önerisi olan varsa ben de arıyorum bu sıralar. Ama maliyeti 2-3 bin TL olan ürünlerin gaming adı altında 20.000'e satılması çok sinir bozucu.

Top Bottom