Neler Yeni

Sistem Tavsiye Topluluğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Valla 5500xt yi biraz araştırırsanız yabancı forumlarda kararınızdan dönmeniz çok uzun sürmez.
Driver sorunları çözülmek üzere. Ben zaten 104 lira fazla vericem ama oynadığım bir oyunda 1650s çok kötü oluyor.

106410

80+ Silver
Cevabınız yazmışsınız sonra 1 sene ban atmışsınız. Konuyla alakalı değil ama bu forum technopatın tırnağı bile olamaz
bir kaç kişinin hakaret etmesi technopatın kötü bir forum olduğunu göstermez technopatta çoğu kişi gerçekten bilgisayar konusundan anlayanlar ama buradakilerin mantığı işlemci ile ekran kartına parayı yatır diğerleri çöp olsun mantığı hem daha yeni kurulmuş bir forumla nasıl senelerdir bu işin içinde olan belirli bir kitlesi olan bir forumu karşılaştırıyorsunuz. buranın kitlesi youtubedan gelen daha önce girdiği tek forum dh forum olanlar.

Boş konuşma, beğenmediğin foruma da üye olma. Çok biliyorsan aç bir sistem tavsiye konusu da bizde bilgilenelim.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,401
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Diğer site ile ilgili olayları görünce zihnimde bu video tekrarlanıyor;
Alıntıyı görüntüle
The worst place in the world.The Technopat Forum's Country.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevabınız yazmışsınız sonra 1 sene ban atmışsınız. Konuyla alakalı değil ama bu forum technopatın tırnağı bile olamaz
bir kaç kişinin hakaret etmesi technopatın kötü bir forum olduğunu göstermez technopatta çoğu kişi gerçekten bilgisayar konusundan anlayanlar ama buradakilerin mantığı işlemci ile ekran kartına parayı yatır diğerleri çöp olsun mantığı hem daha yeni kurulmuş bir forumla nasıl senelerdir bu işin içinde olan belirli bir kitlesi olan bir forumu karşılaştırıyorsunuz. buranın kitlesi youtubedan gelen daha önce girdiği tek forum dh forum olanlar.
Technopat'teki sektörde 20 seneden beri olan KALİTELİ insanlar lütfen biz bilgisiyirlırdan anlamayan KALİTESİZ yaşımız 7 üzeri olmayan ve ışıklı mışıklı tüm GP ve JD ürününe tapan insanlara laf atmayın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cihan karakaya
merhabalar aranıza yeni katıldım... ismim cihan 29 yasındayım... ben sizlerden yardım istiyorum bi konuda... benim pc sistemim...
anakart: asus m5a97 r2. 0
ekran kartı : Powercolor hd 7850 2 gb
ram : 8 gb
işlemci : amd fx 4300 quard-core 3.80 ghz
600 watt g0ç kaynagı...
ben ekran kartımı yenilemel istiyorum... bu ay içerisinde yeni ekran kartı alıcam... şuan forumlarda vs baktıgımda önerilen olarak ve almayı düşündüğüm ekran kartı GeForce GTX1050 Tİ 4 gb 128 bit... şuan olan ekran kartımla gta-v oynadıgımda bazen donma harita ve yolların geç yüklenmesi sorunu oluyo... Sizlerin tavsiyeleri nedir ekran kartı konusunda... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,401
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
merhabalar aranıza yeni katıldım... ismim cihan 29 yasındayım... ben sizlerden yardım istiyorum bi konuda... benim PC sistemim...
anakart: Asus m5a97 r2. 0
RAM : 8 gb
işlemci : AMD fx 4300 quard-core 3.80 ghz
600 watt g0ç kaynagı...
ben ekran kartımı yenilemel istiyorum... bu ay içerisinde yeni ekran kartı alıcam... şuan forumlarda vs baktıgımda önerilen olarak ve almayı düşündüğüm ekran kartı GeForce GTX1050 Tİ 4 gb 128 bit... şuan olan ekran kartımla gta-v oynadıgımda bazen donma harita ve yolların geç yüklenmesi sorunu oluyo... Sizlerin tavsiyeleri nedir ekran kartı konusunda... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
Bu işlemci düşük olduğu için ekran kartı almanızı önermeyiz.
Ama siz bir konu açınız. en iyisi o olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
merhabalar aranıza yeni katıldım... ismim cihan 29 yasındayım... ben sizlerden yardım istiyorum bi konuda... benim PC sistemim...
anakart: Asus m5a97 r2. 0
RAM : 8 gb
işlemci : AMD fx 4300 quard-core 3.80 ghz
600 watt g0ç kaynagı...
sadece ekran kartı değil işlemciniz çok kötü ve zaten zamanında bile tercih edilmemesi gerekiyordu tüm çekirdekleri tam anmalıyla kullanmamasını geç aşırı güçsüz olmasını geç üstelik ısınıyor ve hiç stabil değil vs bence ilk önce 2. elden işlemci + anakartı değiştirin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cihan karakaya
Bu işlemci düşük olduğu için ekran kartı almanızı önermeyiz.
Ama siz bir konu açınız. en iyisi o olur.
teşekkürler şimdi yeni konu açtım

sadece ekran kartı değil işlemciniz çok kötü ve zaten zamanında bile tercih edilmemesi gerekiyordu tüm çekirdekleri tam anmalıyla kullanmamasını geç aşırı güçsüz olmasını geç üstelik ısınıyor ve hiç stabil değil vs bence ilk önce 2. elden işlemci + anakartı değiştirin.
hmm anladım... peki anakartı feğiştirmeyip benim anakartıma uygun daha iyi bi işlemci alma şansım yokmu acaba... ilk önce işlemciyi değiştirir daha sonra yeni ekran kartı alsam

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
teşekkürler şimdi yeni konu açtım

hmm anladım... peki anakartı feğiştirmeyip benim anakartıma uygun daha iyi bi işlemci alma şansım yokmu acaba... ilk önce işlemciyi değiştirir daha sonra yeni ekran kartı alsam
tüm FX işlemciler alınmaz. :) sandybridge ya da haskwell mimarili alman daha mantıklı 2. elden ama anakartı da değiştirip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cihan karakaya
anladım... peki bana fazla bütçesi olmayan ve gta 5 gibi oyunları rahat oynamamı saglayabilicek bi sistem toplamama yardım edermisiniz rica etsem

yada hazır sistem almam daha mı mantıklı

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Atomy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atilla Soylu
6500 den fazla olmamak kaydıyla 5700xt li forumlarda okuduğumuz sorunları olmayan bir sistem arıyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom