Neler Yeni

Sistem Tavsiye Topluluğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bakın arkaşdaşlar sistemi kötü toplarlar eyvallah, böyle bir durum olursa asla bu dille konuşmam fikrimi söyler geçerim ki dün gece de aynı şeyi yaptım. Abi siz neden berbat sistemlerinizi savunan çıkmayınca gidip başka bir forumda bize hakaret ediyorsunuz ve nasıl oluyorda o forumun büyük bir kesimi sizin yanlışınızı savunup yanlışınıza yanlış demiyor. Belli ki sizin amacınız doğru bilgi değil siz Donanım Arşivi'ni kötüleme derdindesiniz ha bu lafıma hayır değiliz deseniz de mesajlarınız bunu gösteren türden.

106410

80+ Silver

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Her yerde çürükler olacaktır, o kişiler yüzünden tüm forumu suçlamak mantıklı değil. 2016'dan beri Technopat forumda idim. Burası kurulduğunda buraya geldim. İkisi de xenforo tabanalı fakat buranın tasarımı daha çok hoşuma gidiyor ve daha hızlı konular açıp cevap vermek beni cezbetti. Technopat gayet güzel forum bizim buradaki Anti-Technopatların anlattıkları gibi değil. Burası güney kore ise orası kuzey kore çoğu kişiye göre. Aradaki bazı çürükleri görüp ya Technopat'ın işi gücü yok bize laf atıyor diyorlar. Adamlar buraya geliyor onlara sallayan çürükleri görüyor kendi forumunda buraya sallıyor. Gereksiz tartışma oluyor. Herkes kendi işine baksa kimseyle gereksiz polemiğe girmese ve herkes kendini bilse böyle sorunlar hiç olmaz. Pek takmayın kafaya.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kafana takma diyen arkadaşlar hak veriyorum ama siz de bana hak verin siz şahitsiniz yılllardır TR'nin en iyi sistemlerini kuruyorum her sistmimim olay oluyor anında tükeniyor. Ve bunu da anında tükentiği için demiyorum fiyatına karşı kullandığım parçalar her zaman en iyisi oluyor hatta Türkiye'ye Kalite / Fiyat / Performans terimini biz kazandırdık. Ama gelin görün ki bu adamların forumuna gidip Donanım Arşivi Sistemleri Nasıldır? diye konu açsanız "b*k gibi" yazacak bir sürü üye var orada ve bunu kasıtlı yapıyorlar. Beni eleştirin "gerçek eleştiriye" negatif cevap verirsem beni yargılayın ama bu gibi kişilere de lütfen sesiz kalmayın.

Son düzenleme:

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Kafana takma diyen arkadaşlar hak veriyorum ama siz de bana hak verin siz şahitsiniz yılllardır TR'nin en iyi sistemlerini kuruyorum her sistmimim olay oluyor anında tükeniyor. ve bunu da anında tükentiği için demiyorum fiyatına karşı kullandığım parçalar her zaman en iyisi oluyor hatta Türkiye'ye Kalite / Fiyat / Performans terimini biz kazandırdık. Ama gelin görün ki bu adamların forumuna gidip Donanım Arşivi Sistemleri Nasıldır? diye konu açsanız "b*k gibi" yazacak bir sürü üye var orada ve bunu kasıtlı yapıyorlar. Beni eleştirin "gerçek eleştiriye" negatif cevap verirsem beni yargılayın ama bu gibi kişilere de lütfen sesiz kalmayın.
Doğruları savunmaktan korkumuz yok emin olabilirsin @Abdullah Hacıgül.

isimsizüye

80+ Gold
Kafana takma diyen arkadaşlar hak veriyorum ama siz de bana hak verin siz şahitsiniz yılllardır TR'nin en iyi sistemlerini kuruyorum her sistmimim olay oluyor anında tükeniyor. ve bunu da anında tükentiği için demiyorum fiyatına karşı kullandığım parçalar her zaman en iyisi oluyor hatta Türkiye'ye Kalite / Fiyat / Performans terimini biz kazandırdık. Ama gelin görün ki bu adamların forumuna gidip Donanım Arşivi Sistemleri Nasıldır? diye konu açsanız "b*k gibi" yazacak bir sürü üye var orada ve bunu kasıtlı yapıyorlar. Beni eleştirin "gerçek eleştiriye" negatif cevap verirsem beni yargılayın ama bu gibi kişilere de lütfen sesiz kalmayın.
Kafana pek takma insanların karektersizliği belli oluyor gelipde bu forumu kötülemenin anlamı yok @intel pentium arkadaş sorunsuz kart öneriyor aldığı kaynaklarda güvenilir yerden alıyor nvidia kartlar daha stabil piyasada technopat olan arkadaş yeni hesap açıp sovesim diyen bu nasıl akılsız lık ?

• Beğen

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Olay zaten şu. Çoğunun senin sistemleri beklediğinden eminim. Fiyat performans olarak en iyilerinden oluyor. Fakat alamadıklarından mı(stok açısından maddi açıdan kimseye sözüm yok) yoksa daha iyisini yapamadıklarından mı nedir bu agresiflikleri mevcut. Bence bunlara en iyi cevap kalitelisinden f/p sistem çıkartmak. Tek şart olacak bu yorum yapanlar alamayacak dense ortalığı gör göz yaşları sular şelale.

• Beğen

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Yahu bir de diyorlar ki JD SSD'ler Rampage Gamepower ürünler öneriliyor. Kanıt olması için bir fotoğraf atın dedim ama hala suçlamalara devam ediliyor. Cidden emeğe yazık.

106410

80+ Silver
Yahu bir de diyorlar ki JD SSD'ler Rampage Gamepower ürünler öneriliyor. Kanıt olması için bir fotoğraf atın dedim ama hala suçlamalara devam ediliyor. Cidden emeğe yazık.

Tek yaptıkları şey kanıt olmadan millete sallamak. Ondan sonra da kendilerini en kaliteli ve en bilgili forum olarak lanse etmeye çalışmaları da daha komik 🤣.

• Beğen

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,702
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
millet konuyu anladım adamın zoruna giden şey buymuş. 😂
Ekran Alıntısı.PNG

adamın zoruna gitmiş mesjımı silin belki kendine gelir. :D
edit: bu arada konuda 2060 super>5700 xT demişim denmiş ama attığım testte 5700 xt %2 geçiyor ve @nisann arkadaşımız 2070 supere denk demiş denk olmadığını göstermek için o testi atmışım ama sonuç... :D attığım 2070 super KO incelemesinde zaten 5700 xT daha da geçmiş geçtiği testi atıp aaa bak 2060s uper oyun perofmransında geçiyor demek de yani... insan gider bir testi açıp bakar. :D

Son düzenleme:

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
Bi sistem attığımızda sistemin içeriğine bakmadan da yapmış alma diyorlar.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Zamanında Abdullah Abi Gamepower PSU ve kasa ile sistem yaptı o yüzden diyorlar.

• Beğen
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,157
Üyeler
141,096
Son üye