Neler Yeni

Sistem Tavsiye Topluluğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

106410

80+ Silver
@Nisannn attı birkaç sayfa önce. Bu arada yürü git buradan ısrarla insanları yanlış yönlendirmeye devam ediyorsun ve öfkelendirmeye çalışıyorsun. Daha fazla kirletme konuyu, herkes senin forumun trolü olduğunu biliyor.

Daha forumda 5 adet mesajı var onların çoğunluğu da intel pentiuma troll bilmem ne demek. Bence burada asıl troll sen oluyorsun dostum. Daha fazla yazıp kendini küçük düşürme :D

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,709
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Galax ile fiyat farkı cidden az:

A320 ile 4. nesil garantisi yok olsa bile ne kadar sağlıklı olur bilemem az ekleyip B450 garanti olur.
galax aslında çok iyi ve kalitlei bir model oto OC özelliği de var o yüzden üst model olarak sayılmalı 1650 superin de zaten OC potansiyeli yüksek yani aynı fiyatsa galax 1650 super alınmalı kesinlikle.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Buyurun arkadaşlar konu sahibi kişilerin sizin hakkınızda geldikleri forumda bu konu hakkında sizin için yazdıkları. 8000TL'lik sistemde bile 8GB Ram kullanan, bir sürü mantıklı kombinasyon varken ölü Ryzen 3 1200AF ve A320'den başka bir şey konuşmayan sistem konusunda zararlı tavsiyelerden başka bir şey yapmayan bu kişilerin sizin hakkınızda geldikleri yerde açtıkları konu.

fryzen.jpg

Ve konuda seviyeli bir tartışma varken sizin hakkınızda atmadıkları yalan yapmadıkları hakaret kalmamış, bunu niye yazıyorum çünkü sizinde bir çoğunuz o forumdan geldi ve durumu alın canlı canlı görün. Yıllardır size bahsettiğim bu, Fiyatına göre yanlış yanlış yanlış toplanan sistemleri dile getirmişsiniz ve sonuna kadar haklısınız ama bunu dile getirdiğiniz için size geldikleri forumda etmedikleri hakaretler kalmamış. Belki konuda 50 yorum varsa 1-2 yorum yanlış ise herkesi topa tutup herkesi cahil yerine koyuyor neden? çünkü size doğruyu gösterecek zaten bilgiye sahip değiller kendilerinin de bir ton yanlışa rağmen size etmedikleri hakaret kalmaz. Buyrun işte bunların bilgisi işte bunların adaleti...

Bu adamlar kim teknik bilgisi ne diye soranlara; A320 anakart, R3 1200AF, GTX 1650S ve GTX 1660S'ten haberi olmayan 8000TL'lik sistemde 8GB Ram kullanan kitle. Ama aksine giderler ve geldikleri yerde size etmedikleri hakaret geçmedikleri dalga kalmaz

Açtıkları konu: https://www.technopat.net/sosyal/konu/biktim-artik-sizden.949092/

İki forumda da üyeliği bulunan @stevesm1221 isimli üyemiz onlar nasıl yalan konuştuklarını tartışmanın seviyeli ve bilgi içerecek şekilde olduğunu güzelcene dile getirmiş kendisine teşekkürler GİRİN ARKADAŞLAR GİRİN O LİNKE DE NASIL SİZE İFTİRA ATTIKLARINI, 8000TL'LİK SİSTEME 8GB RAM Mİ KULLANILIR DİYEN BİR ADAM BİLE ÇIKMADIĞINI GÖRÜN ÖĞRENİN TANIYIN BİLİN bir ton hakarete canlı canlı şahit olun bu kişileri tanıyın.

stevesm.jpg

Buyrun DA Forum diğerleri gibi olamazmış neden? çünkü siz burada techpowerup'tan tutta bir sürü kaynaktan veri gösterip kanıtla konuştuğunuz onlar ise tamamiyle yanlış bilgileri ile size sallayıp haklı çıkamadıklarında da diğer foruma gidip size hakaret ettikleri için evet DA Forum hiçbir zaman bunlar gibi olamaz olmaması için elimden geleni yapacağım. Yıllardır bahsettiğim işte tam olarak bu, bunların tek olayı bilgilerinin tükendiği yerde size hakaret etmek. Allah'a şükür artık kendiniz gözlerinizle görüyorsunuz

DA Forum.jpg

Son düzenleme:

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Buyurun arkadaşlar konu sahibi kişilerin sizin hakkınızda geldikleri forumda bu konu hakkında sizin için yazdıkları. 8000TL'lik sistemde bile 8GB RAM kullanan, bir sürü mantıklı kombinasyon varken ölü Ryzen 3 1200AF ve A320'den başka bir şey konuşmayan sistem konusunda zararlı tavsiyelerden başka bir şey yapmayan bu kişilerin sizin hakkınızda geldikleri yerde açtıkları konu.

Alıntıyı görüntüle

Ve konuda seviyeli bir tartışma varken sizin hakkınızda atmadıkları yalan yapmadıkları hakaret kalmamış, bunu niye yazıyorum çünkü sizinde bir çoğunuz o forumdan geldi ve durumu alın canlı canlı görün. Yıllardır size bahsettiğim bu, Fiyatına göre yanlış yanlış yanlış toplanan sistemleri dile getirmişsiniz ve sonuna kadar haklısınız ama bunu dile getirdiğiniz için size geldikleri forumda etmedikleri hakaretler kalmamış. Belki konuda 50 yorum varsa 1-2 yorum yanlış ise herkesi topa tutup herkesi cahil yerine koyuyor neden? çünkü size doğruyu gösterecek zaten bilgiye sahip değiller kendilerinin de bir ton yanlışa rağmen size etmedikleri hakaret kalmaz. Buyrun işte bunların bilgisi işte bunların adaleti...

Bu adamlar kim teknik bilgisi ne diye soranlara; A320 anakart, R3 1200AF, GTX 1650S ve GTX 1660S'ten haberi olmayan 8000TL'lik sistemde 8GB RAM kullanan kitle. Ama aksine giderler ve geldikleri yerde size etmedikleri hakaret geçmedikleri dalga kalmaz

Açtıkları konu: https://www.technopat.net/sosyal/konu/biktim-artik-sizden.949092/
Biz yazınca kötü oluyoruz.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Diğer site ile ilgili olayları görünce zihnimde bu video tekrarlanıyor;
Screenshot_5.png

106410

80+ Silver
Buyurun arkadaşlar konu sahibi kişilerin sizin hakkınızda geldikleri forumda bu konu hakkında sizin için yazdıkları. 8000TL'lik sistemde bile 8GB RAM kullanan, bir sürü mantıklı kombinasyon varken ölü Ryzen 3 1200AF ve A320'den başka bir şey konuşmayan sistem konusunda zararlı tavsiyelerden başka bir şey yapmayan bu kişilerin sizin hakkınızda geldikleri yerde açtıkları konu.

Alıntıyı görüntüle

Bu adamlar kim teknik bilgisi ne diye soranlara; A320 anakart, R3 1200AF, GTX 1650S ve GTX 1660S'ten haberi olmayan 8000TL'lik sistemde 8GB RAM kullanan kitle. Ama aksine giderler ve geldikleri yerde size etmedikleri hakaret geçmedikleri dalga kalmaz

Haklısın abi. 2 foruma da üyeyim buraya gelirken önyargım da vardı. Fakat geldiğimde ilk zamanlar olmasa bile ilerleyen zamanlarda bir çok bilgili insanın da bu forumda bulunduğunu ve sürekli GP, Rampage gibi markaların önerilmediğini gördüm. Aynı şeyi o konuya da yazdım, konuyu açmalarının tek amacı insanları aşağılamak ve egolarını tatmin etmek.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Gerçekten sistemler çok kötü, 7.5K para verip 1600AF almak çok mantıksız.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Çok saçma geçen de konu açmışsın Technopatda da açmıştın söyledim 1600 AF ile 5700 XT olmaz diye çok saçma. Düşük bütçede RX 580 veya 1650 super alıp 1600 yapmak varken 5500 xt ile 1200 çok saçma.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Birde Technopat Sosyal'de saçma sapan bir konu açmışlar, üstüne sorunlu parçalar önerdiğimizi falan yazmışlar. Hepsi DA Forum'a sallamış, gerçekten yazık.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Birde Technopat Sosyal'de saçma sapan bir konu açmışlar, üstüne sorunlu parçalar önerdiğimizi falan yazmışlar. Hepsi DA Forum'a sallamış, gerçekten yazık.
Yalan işte kardeşim yalan 1-2 kişi o tür önerilerde bulununca tüm foruma etmedikleri hakaret kalmıyor birde utanmadan yalandan ibaret konu açıyorlar sonra ben bunları deyince Abdullah sert diyorlar yıllardır attığınız iftiralar pislikler yetmedi mi? gidin o forumun arama çubuğunda bir Rampage yazın yazın da kim neler neler önermiş gözlerinizle görün. Dediğim gibi her şey ortada linkte orada size nasıl iftira attıklarını açın okuyun.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Yalan işte kardeşim yalan 1-2 kişi o tür önerilerde bulununca tüm foruma etmedikleri hakaret kalmıyor birde utanmadan yalandan ibaret konu açıyorlar sonra ben bunları deyince Abdullah sert diyorlar yıllardır attığınız iftiralar pislikler yetmedi mi? gidin o forumun arama çubuğunda bir Rampage yazın yazın da kim neler neler önermiş gözlerinizle görün. Dediğim gibi her şey ortada linkte orada size nasıl iftira attıklarını açın okuyun.
Recep Baltaş ve Ali Güngör ayrıca diğer moderatörler buna nasıl izin veriyor? Ben onu anlamış değilim @Abdullah Hacıgül

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Gidip hesap açıp sövesim geldi yazanlar dahi var. Bu nasıl zihniyet. @Abdullah Hacıgül bence bu besbelli çekememezlik. Kendi forumları sallantıda yada yanlış bir şeyler dönüyor. Bunu konuşmak yerine başka birilerine sallayıp geçiştiriyorlar. Şahsen sistemler çöp. Paranıza yazık. Fakat o arkadaş sanırım sistemlerin çöp olduğunu anlayıp başka forumda konu açtı. Kanıt sunduk eski dedi. Güncel sundular cevap vermedi. Ona kalırsa 1200af 5700xt yi bile besleyecek. İyi ki El Capitan almışım. Bunları görüp alsaydım yüksek ihtimalle sinir hastası olabilirdim. Takmamak lazım aslında kim sallarsa sallasın. Forumu anne babalarından daha çok savunan bir kesim benim şahsi düşüncem zaten umursanmaması gereken insanlardır. DA Forumdayız hata olursa vb durumlar olursa başlık açar söyleriz gidip başka foruma sallamayız. Kalitemizi belli edelim. Tek taraflı çırpınıp dursunlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom