Neler Yeni

SİSTEM TOPLADIM İYİ VE KÖTÜ YANLARINI SÖYLER MİSİNİZ ?

Syv0x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
syv0x
Gamebooster GB-G3030B USB 3.0 Atx Mesh Sıngle Rıng Raınbow Fan Siyah Kasa (Psu Yok) kasa olarak bunu beğendim https://www.hepsiburada.com/gameboo...ainbow-fan-siyah-kasa-psu-yok-p-HBV00000O7C8Q
mesh olması ve 4fanlı olması ve cuma indirimlerinden aldığım 3 fanlı gigabyte ekran kartının sığması ve fiyatıyla cezbetti

RYZEN 5 1600 AF link koymama gerek yok zaten bilmeyen kalmadı

ekran kartı bu fiyatına bakmayın 1900 e almıştım şimdi bu oc olmadıgı için çekirdek hızı daha düşük galiba ama aorus engine den oc yapabiliyorum sonra merak ettim ve
https://www.hepsiburada.com/gigabyt...kLzttIfvYvMLRltxbB0m91d20_Z1133RoCgSkQAvD_BwE bu ekran kartına baktım buda 1660 ti ama çekirdek hızı 1770 mhz
benim aldıgım sipariş ettigim ekran kartın çekirdek hızı 1785 mhz bu durumda oc yapmasam veya küçük bir oc ile 3 fanlı ti ı geçebilecek bir ekran kartı mı onu anlamadım birde anakart
MSİ B450M PRO MAX M2 4133mhz ye kadar çıkabiliyor
ramlar 3000mhz corsair

kafamdaki sorular bu anakart ile her parça uyumlu mu
ekran kartı kasaya sığar mı
kasa mesh olmasına rağmen hava akışı nasıl
güç kaynağı pinleri felan varmış ben çok anlamıyorum o pinler felan ekran kartına olur mu her şey kusursuz mu sistemde
ve aldıgım ekran kartında oc yazmıyor ama oc yapabilirm değil mi
sorularım biraz fazla olabilir cevaplarsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Burak BARDAKCI
İlgilendiği Kategoriler
GYMMMMMMMMM
Gamebooster GB-G3030B USB 3.0 Atx Mesh Sıngle Rıng Raınbow Fan Siyah Kasa (PSU Yok) kasa olarak bunu beğendim https://www.hepsiburada.com/gameboo...ainbow-fan-siyah-kasa-PSU-yok-p-HBV00000O7C8Q
mesh olması ve 4fanlı olması ve cuma indirimlerinden aldığım 3 fanlı Gigabyte ekran kartının sığması ve fiyatıyla cezbetti

ekran kartı bu fiyatına bakmayın 1900 e almıştım şimdi bu oc olmadıgı için çekirdek hızı daha düşük galiba ama aorus engine den oc yapabiliyorum sonra merak ettim ve
https://www.hepsiburada.com/Gigabyt...kLzttIfvYvMLRltxbB0m91d20_Z1133RoCgSkQAvD_BwE bu ekran kartına baktım buda 1660 ti ama çekirdek hızı 1770 mhz
benim aldıgım sipariş ettigim ekran kartın çekirdek hızı 1785 mhz bu durumda oc yapmasam veya küçük bir oc ile 3 fanlı ti ı geçebilecek bir ekran kartı mı onu anlamadım birde anakart
ramlar 3000mhz Corsair

güç kaynağı pinleri felan varmış ben çok anlamıyorum o pinler felan ekran kartına olur mu her şey kusursuz mu sistemde
Bence gayet iyi bir sistem toplamışsın şimdiden hayırlı olsun kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Gamebooster GB-G3030B USB 3.0 Atx Mesh Sıngle Rıng Raınbow Fan Siyah Kasa (PSU Yok) kasa olarak bunu beğendim https://www.hepsiburada.com/gameboo...ainbow-fan-siyah-kasa-PSU-yok-p-HBV00000O7C8Q
mesh olması ve 4fanlı olması ve cuma indirimlerinden aldığım 3 fanlı Gigabyte ekran kartının sığması ve fiyatıyla cezbetti

https://www.hepsiburada.com/Gigabyt...kLzttIfvYvMLRltxbB0m91d20_Z1133RoCgSkQAvD_BwE bu ekran kartına baktım buda 1660 ti ama çekirdek hızı 1770 mhz
ramlar 3000mhz Corsair

Soru 1- evet uyumlu
Soru 2- evet sığar
Soru 3- daha önce kullanıcısını duymadığım bir kasa, mesh olduğu ve 4 fani olduğu göze alınırsa yeterli hava akışını sağlar diye düşünüyorum
Soru 4- çoğu güç kaynağı artık standart kablolar ile geliyor, güç kaynağı seçimini yapınca konu aç tekrar kontrol edelim
Soru 5- oc konusu hakkında emin değilim ama yazılımıyla yapılır gibi duruyor

Syv0x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
syv0x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soru 1- evet uyumlu
Soru 2- evet sığar
Soru 3- daha önce kullanıcısını duymadığım bir kasa, mesh olduğu ve 4 fani olduğu göze alınırsa yeterli hava akışını sağlar diye düşünüyorum
Soru 4- çoğu güç kaynağı artık standart kablolar ile geliyor, güç kaynağı seçimini yapınca konu aç tekrar kontrol edelim
Soru 5- oc konusu hakkında emin değilim ama yazılımıyla yapılır gibi duruyor
yani sistemde her şey iyi değil mi ilk defa sistem alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

güç kaynağı seçimini yaptım görmemiş olabilirsin fsp 500w+80

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Mesaj otomatik birleştirildi:

güç kaynağı seçimini yaptım görmemiş olabilirsin fsp 500w+80
Ekran kartı, anakart ve işlemci çok güzel seçimler. Kasa dediğim gibi yorumum yok, YouTube da inceleme videosu bulabilirsen izle. Güç kaynağı da çok iyi seçim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR