Neler Yeni

Çözüldü✓ sistem toplama için fikir alışverişi

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör
İndirimlerle diye belirttim zaten. İşlemci 7.5 civarını görüp ekran kartını 8den alırsa ve diğer parçaları indirimden alırsa toparlayabilir. Veya direkt 3050 alabilir ama o da 5-5.5 civarı olursa alınmalı
3050 alırsam 5800 fazla olmazmı bu ekran kartına dar boğaz denilen şey tam tersimi oluyordu

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
arkadaşlar tam sistem önerisi yapabilirseniz parçaları ile birlikte çok sevinirim. aslında ryzen işlemci kullandım daha önce. twitch yayınlarında çok problem oluyordu. intel olan laptop ta intel çok üst düzey bir performansla 5 bin rate ile bana yayın yaptırdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o.O2o.O2o.O2o.O2
CPU'lar neydi acaba?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
3050 alırsam 5800 fazla olmazmı bu ekran kartına dar boğaz denilen şey tam tersimi oluyordu
Hocam 5800X3D yeni çıkan bi işlemci ve oyun konusunda 5900un önünde. Olayı oyun tamamen 3050 almanın amacı da Nvidia reflexten faydalanabilmek

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör
O monitör hakkında deneyimini ve eksi, artılarını yazabilir misin müsaitsen ?
A dan Z ye aklına gelen her şey
Performansı, ışık süzmesi, ghosting, blur test vs
öncelikli olarak şunu söyleyeyim monitör gerçekten harika. fakat benim aldığım üründe 1 adet ölü piksel vardı sol alt köşede. fakat geri iade almayabilirler belki 1 tane olduğu için. bunun dışında rengi kalitesi duruşu herşeyi çok iyi. özellikle ayak kısmını beğendim. hem sağlam hemde yer kaplamıyor. 2-3 günlük deneyimim var. laptop kartı ile oynuyorum. bağladım.

3600x kullanmıştım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
öncelikli olarak şunu söyleyeyim monitör gerçekten harika. fakat benim aldığım üründe 1 adet ölü piksel vardı sol alt köşede. fakat geri iade almayabilirler belki 1 tane olduğu için. bunun dışında rengi kalitesi duruşu herşeyi çok iyi. özellikle ayak kısmını beğendim. hem sağlam hemde yer kaplamıyor. 2-3 günlük deneyimim var. laptop kartı ile oynuyorum. bağladım.

3600x kullanmıştım
normal hocam biraz. çekirdek farkı var, GHZ farkı var. intel her türlü daha iyi. attığım sistemi inceleyebilirsiniz. isterseniz, i5 12400F+B660 bir anakart alabilirsiniz ama fiyat bir miktar artar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,678
İsim
Burak Karadağ

Evet, ergonomi ve tasarımına bayılıyorum tek takıldığım durum ışım süzmesimidir nedir işte ondan yakınan eden oldu

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör

ucuzlatma yolları.

en pahalı haliyle 17200 TL civarı yapıyor. en ucuz haliyle 15900 civarı.
çok teşekkür ederim. tüm ürünleri beğendim tek ricam kasaya alternatif bir şey bulabilirmiyiz. biraz daha sade ben çok bulamadım. şimdi önerdin ben kafama göre alsam sığarmı sığmazmı bilmiyorum.

normal hocam biraz. çekirdek farkı var, GHZ farkı var. intel her türlü daha iyi. attığım sistemi inceleyebilirsiniz. isterseniz, i5 12400F+B660 bir anakart alabilirsiniz ama fiyat bir miktar artar
fiyat biraz artar dediniz. isterseniz o sistemide bana atın olur mu . birde discord kullanıyormusunuz konuşsak sanki daha iyi olur sizin için uygunsa

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
çok teşekkür ederim. tüm ürünleri beğendim tek ricam kasaya alternatif bir şey bulabilirmiyiz. biraz daha sade ben çok bulamadım. şimdi önerdin ben kafama göre alsam sığarmı sığmazmı bilmiyorum.

Sade derken hangi anlamda?

fiyat biraz artar dediniz. isterseniz o sistemide bana atın olur mu . birde discord kullanıyormusunuz konuşsak sanki daha iyi olur sizin için uygunsa

Shiori#2044

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör

Sade derken hangi anlamda?
çıkıntısı olmayan. daha düz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR