Neler Yeni

Sistem topluyorum yardımcı olabilir misin ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Anakartı MSI B450-A Pro Max veya Gaming Plus Max modelleriyle değiştir çünkü daha güçlü vrm soğutucularına ve daha iyi bios menüsüne sahipler.İşlemcin turbo frekansına daha rahat çıkar yani.
Monitör olarak 1080P çözünürlükte 27 inch fazla gelir,yani pikselleri sayarsın.1080P oyunculuk için önerin 24 inch olur.
Onun dışında pek bir kötü yanı yok,parçalar biraz bol keseden seçilmiş ancak bu senin kararın tabi.

okul2002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Balamir
Kasa içinde gelen psu pek güvenmiyorum genel olarak düşük segment psu koyuyorlar dikat edilmesi lazım

Karga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Karga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartı MSI B450-A Pro Max veya Gaming Plus Max modelleriyle değiştir çünkü daha güçlü vrm soğutucularına ve daha iyi bios menüsüne sahipler.İşlemcin turbo frekansına daha rahat çıkar yani.
Monitör olarak 1080P çözünürlükte 27 inch fazla gelir,yani pikselleri sayarsın.1080P oyunculuk için önerin 24 inch olur.
Onun dışında pek bir kötü yanı yok,parçalar biraz bol keseden seçilmiş ancak bu senin kararın tabi.
Oyun ve Kurgu için topluyorum üniversite projeleri için. Aslında öğrenciyim daha iyi bir önerin olursa dikkate alırım. Monitör için dizi ve film izleme tutkumdan dolayı 27 inch tercih ettim.

Karga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Karga
Kasa içinde gelen psu pek güvenmiyorum genel olarak düşük segment psu koyuyorlar dikat edilmesi lazım
Bilgi sahibi değilim ilk kez sistem topluyorum elimde 2010 yılından beri kullandığım sistem var.Dikkate alıcam.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Çizim işleri ile uğraşıyorsan IPS panelli monitör al IPS panel renkleri canlı gösterir ve sağdan soldan bakarken görüntüyü bozmaz. VA panel monitör kötü değil fakat IPS alırsan senin için daha uygun olur. TN Panel ise hiç önermem yanından geçme derim.

Karga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Karga
Çizim işleri ile uğraşıyorsan IPS panelli monitör al IPS panel renkleri canlı gösterir ve sağdan soldan bakarken görüntüyü bozmaz. VA panel monitör kötü değil fakat IPS alırsan senin için daha uygun olur. TN Panel ise hiç önermem yanından geçme derim.
Kurgu ve Photoshop kullanıcam daha doğrusu öğrenmeye başlıyorum profesyonel değilim. Daha çok ev tipi kullanıcı modeli.
https://www.gezginler.net/indir/photoshop-adobe.html

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
önerim aoc 27g2u ya bakmanız.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,849
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
27 inch monitör istiyorsun fakat hem 1920x1080 çözünürlükte hemde G-Sync teknolojisi destekleyen hemde 27 inch olan bir monitör bulamadım.Şimdi diyeceksin G-Sync önemli mi ?Oyunlarda çok önemli bir etken,yırtılmaları önlüyor ve çok daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.
Bu sebeple önerdiğim monitör bu.
Aşağıdaki sistem+monitör ikilisi çok daha iyi olur.Ekran kartı tarafında çağ atlamış olacaksın.

Anakartı Asrock B450 pro4 yap.

Top Bottom