Neler Yeni

sistem ve fiyat hakkında bilgi verirmisiniz pek anlamıyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
8GB ram daha al mis gibi sistem oldu. Işine yaradiysa reaksiyon vermeyi unutma iyi forumlar.
cok tesekkur ederım

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Öncelikle sistemine 16 GB ram takmayı tavsiye ederim 3000 MHz üstü bulabilirsen onu tak ayrıca ram cl si önemli clsi düşük ram bulabilirsen senin için iyi olacaktır işlemci ve ekran kartın güzel onlarıda oc yaparsan acamayacağı oyun kalmaz yani gayet yüksek FPS alırsın f/p rx 580 güzel seçim başarılı bir şekilde yeticektir bu sisteme ?
dostum cıdden bazı dedıklerınden anlamıyorum pek bılgım yok kusura bakma :D oc hakkında da işlemci ısanması yonunde bır bılgım var sadece sorun acmaazmı ayrıca 8 lık 2 ram kullanacagım zaten :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Rx 580 de bence güncel kart o da iyi ekran kartı ısınması da normal kendimde var 6 ay önce Felan kullanmıştım sonra ekran kartı değiştirdim
degıstırme nedenın nedır

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
DONANIM ARŞİVİNİN DEDİĞİN GİBİ SİTEMLERİ VAR BENCE ORDAN AL DAHA İYİ YADA DOLARIN DÜŞMESİNİ BEKLE ŞU an 6,74 fiyatlar pahalı biraz daha bekle istersen

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mert içyer
Böyle bir bütçeye HDD almak olmaz öncelik SSD de olmalıdır. Nvidia ekran kartları yazılımsal olarak çok daha güçlüdür AMD den bu bir gerçek. Ama GTX 1650s ve yukarısı kartlar için diyorum bu kartlar AMD ye göre daha uzun vadeli ve daha iyi bir tercih olacaktır. Iyi forumlar :).

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
Merhaba Arkadaşlar Önümüzdeki Yaz ;

Gigabyte B450M s2h anakart Veya ( toplayacagım sisteme uyuyor ise) Asus Prime B450M-K
Amd Ryzen 5 3600 işlemci
Radeon RX580 8gb ekran kartı
240GB SSD
8GB 3000mhz Ram x2

Sistemini Toplamak İstiyorum. Şuanlık bütçem yok fiyatlar hakkında bilgisi olan biri fiyat cıkarabilirse , alınacaksa şimdi mi alınması daha mantıklı bunu soyleyecekse , sistemi (yada bazı parçaları) sıfır veyahut ikinci el mi almalıyım bunu önerecekse yardımcı olabiliir mi ?
Birde Kasa Önermenizi İsterim Kasaya Çok Para Harcamak İstemiyorum .
4500 tlden yukarı verme

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
inanki bütçe bellı değil de neden herkes ekran kartını yetersiz buldu anlayamadım
Dostum ekran kartı güçlü fakat sen ryzen 5 3600 yazmışşın . Üst seviye sayılabilen bir işlemci 1300 civarı bir fiyatı var , bunun yerine 700 tl olan ryzen 5 1600 af alınarak aradaki ciddi farkla ekran kartı bana yeter diyorsan ssd ram aklına ne geliyorsa yükseltebilirsin.

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
o işlemciye o ekran kartı bence düşük kalmış rx 580 yerine minimum gtx 1650 süper biraz daha arttırıp gtx 1660 alırsan cidden performansı ikiye katlarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Böyle bir bütçeye HDD almak olmaz öncelik SSD de olmalıdır. Nvidia ekran kartları yazılımsal olarak çok daha güçlüdür AMD den bu bir gerçek. Ama GTX 1650s ve yukarısı kartlar için diyorum bu kartlar AMD ye göre daha uzun vadeli ve daha iyi bir tercih olacaktır. Iyi forumlar :).
tesekkur ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Dostum ekran kartı güçlü fakat sen ryzen 5 3600 yazmışşın . Üst seviye sayılabilen bir işlemci 1300 civarı bir fiyatı var , bunun yerine 700 tl olan ryzen 5 1600 af alınarak aradaki ciddi farkla ekran kartı bana yeter diyorsan ssd ram aklına ne geliyorsa yükseltebilirsin.
1600 700 kusur lira sence yeterli olurmu oyunlarda? ve ekran kartını ne ile degıstırebılırız

Top Bottom