Neler Yeni

sistem yorumları gerçekten çok önemli

Behzat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
BehzatÇ
kanka fiyatı söylede herkes rahatlasın

Behzat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
BehzatÇ
Hayırlı olsun kanka ne diyelim

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Alihan Şencan
Dostum, tekli satımlar az olduğu için düşük bütçeli ürünlerde tekli fiyatlar yüksek. Normalde bu kartlar o kadar pahalı değil. Hazır sistem olarak satarken anlaşmalı bir sekilde toplu alış ve satış olduğu için bu fiyata inebiliyor. Onun dışında çoğu sistemi absürt fiyatlara koyuyorlar ki siteleri boş ve amatör gözükmesin. Yani şimdi şöyle söyleyeyim sana . Rx 6600 lü sistemler en ucuz şuan 15k diyelim . O sistem çok satış yapamayacak. Bak mesela ben 6700 xt r5 5600 sistemi gaming gen den 13k ya aldım Mart ayında. O sıralar diğer sistemler 16 k falandı. Geçen doların artmasıyla o sistemler 20 yi geçti ama birkac sistem çıktı 17 k ya . Asus geri ödemesi ile 16 ya kadar indir fiyatları. Ekonomik olarak düşünürsen bu dediğin sistem 20 k etmez yani. 16 falan uygun denebilir.17 den de alınabilir daha yukarda ise alma.

davhonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Davhonn
Dostum, tekli satımlar az olduğu için düşük bütçeli ürünlerde tekli fiyatlar yüksek. Normalde bu kartlar o kadar pahalı değil. Hazır sistem olarak satarken anlaşmalı bir sekilde toplu alış ve satış olduğu için bu fiyata inebiliyor. Onun dışında çoğu sistemi absürt fiyatlara koyuyorlar ki siteleri boş ve amatör gözükmesin. Yani şimdi şöyle söyleyeyim sana . Rx 6600 lü sistemler en ucuz şuan 15k diyelim . O sistem çok satış yapamayacak. Bak mesela ben 6700 xt r5 5600 sistemi gaming gen den 13k ya aldım Mart ayında. O sıralar diğer sistemler 16 k falandı. Geçen doların artmasıyla o sistemler 20 yi geçti ama birkac sistem çıktı 17 k ya . Asus geri ödemesi ile 16 ya kadar indir fiyatları. Ekonomik olarak düşünürsen bu dediğin sistem 20 k etmez yani. 16 falan uygun denebilir.17 den de alınabilir daha yukarda ise alma.
kanka fıyatlar uctu fakat hala 17k mı dıyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

17 degıl hatrına 18 olsun bana boyle sıstem bulsana pıyasada o kadar uygunsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdulkadir
Bu fiyat pahalı diyorsunuz ama uygun fiyatlı hazır sistem önermiyosunuz 18 k bandında

davhonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Davhonn
Bu fiyat pahalı diyorsunuz ama uygun fiyatlı hazır sistem önermiyosunuz 18 k bandında
Sukur bırısı ıc sesım oldu

Sen boşver dostum devam et. Bb
Bul kanka 18k 6700 sistem alayım

Güzel kardeşim sana diyorum ki kartın 11k olması bir şey ifade etmez o fiyata komple full sistem var istediğin fiyata koy sen satılmaz 17 üstüne kolay kolay alan kişi çıkarsa da bilgisizdir
Kanka bu fiyata 6700 sistem bul pahalıysa

Son düzenleme:

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,737
İsim
Can BOZKURT
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç