Neler Yeni

Sistemde neleri değiştirmeliyim? Yorumlarınızı bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
GTX 1050 Ti çöp değil okay de RX 570 varken neden GTX 1050 Ti? Şimdi GTX 1050 Ti'a o kadar para vermek çok ama çok saçma.
Evet haklısın ama dediğim gibi tekrar yazıyorum. Amd ekran kartları knight online ile uyumsuz kalıyor ve verim alamıyorsun. Bunu bile bile amd alır mısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemdeki markalar gayet F/P ürünleridir bir şüpheniz olmasın. Tabii sizin bileceğiniz iş, sadece paranızı çok daha iyi bir şekilde harcayabilirsiniz.
Anlıyorum ve tekrardan teşekkür ediyorum. Fakat birazcık sistem önerisi değilde sistem değerlendirmesi için açmıştım konuyu. Fiyat olarak değilde sistem olarak değerlendirilirse notunuz ne olur?

Hocam Arkadaş 3300x İşlemci İstedi ben de 3300x ile olabilecek en iyi sistemi topladım.Bilgi ile alakası yok anca bu kadar oluyor.
Aynen 3300x tercih ediyorum. Sonuçta yeni bir işlemci ve tek çekirdekte etkin olması oynıcağım oyun için önemli bir faktör.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Evet haklısın ama dediğim gibi tekrar yazıyorum. AMD ekran kartları knight online ile uyumsuz kalıyor ve verim alamıyorsun. Bunu bile bile AMD alır mısın?
Bunu bilirim ancak GTX 1050 Ti almam. Hem nasıl Knight Online'da uyumsuz kalıyor?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Anlıyorum ve tekrardan teşekkür ediyorum. Fakat birazcık sistem önerisi değilde sistem değerlendirmesi için açmıştım konuyu. Fiyat olarak değilde sistem olarak değerlendirilirse notunuz ne olur?
Sistem değerlendirmesi yapacak olursam, F/P açısından 10 üzerinden 4 puan verirdim. Ekran kartınız düşük seviye, anakartınız da öyle. Kullandığınız SSD kronik sorunlu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
Bunu bilirim ancak GTX 1050 Ti almam. Hem nasıl Knight Online'da uyumsuz kalıyor?
Hocam ryzen 5 2600/rx 570 4gb ile knightta arkadaşım 50 fps alıyor. Ben ise i3 4. Nesil / gtx 750 ti ile 100/120 fps alıyorum. Amd ekran kartları ne yazik ki knightta verimli performans gösteremiyor

Sistem değerlendirmesi yapacak olursam, F/P açısından 10 üzerinden 4 puan verirdim. Ekran kartınız düşük seviye, anakartınız da öyle. Kullandığınız SSD kronik sorunlu.
Teşekkür ederim tekrardan SSD için tekrardan bakacağım ama diğerleri böyle kalıcak sanırım.

SariSapy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Akif AKTAŞ
Hocam ryzen 5 2600/rx 570 4gb ile knightta arkadaşım 50 fps alıyor. Ben ise i3 4. Nesil / gtx 750 ti ile 100/120 fps alıyorum. AMD ekran kartları ne yazik ki knightta verimli performans gösteremiyor
O zaman gtx 16 serisi bir ekran kartı alacaksınız.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Hocam ryzen 5 2600/rx 570 4gb ile knightta arkadaşım 50 fps alıyor. Ben ise i3 4. Nesil / gtx 750 ti ile 100/120 fps alıyorum. AMD ekran kartları ne yazik ki knightta verimli performans gösteremiyor
Bu çok göreceli bir şey ama. Eşit şartlar sağlanmamış, nasıl inanayım şimdi AMD ekran kartlarının daha düşük FPS aldığına? Başka bu sorunu yaşayan biri varsa lütfen beni aydınlatsın. İnanmadım çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammed
Bu çok göreceli bir şey ama. Eşit şartlar sağlanmamış, nasıl inanayım şimdi AMD ekran kartlarının daha düşük FPS aldığına? Başka bu sorunu yaşayan biri varsa lütfen beni aydınlatsın. İnanmadım çünkü.
Buyrun küçük ekran sağ alt, bahsettiğim arkadaşımın bugünkü yolladığı fps görüntüsü

İşlemciyi arkadaşın dediği gibi 1600af yapın.3300x kadar iyi performans vermez ama yine de iyi bir işlemcidir darboğaz sorunu olmaz.
Biraz performans vermesi gerekiyor hocam çünkü yayında açacağım

Ekler

• IMG-20200603-WA0008.jpg
    IMG-20200603-WA0008.jpg
    253.6 KB · Hit: 27

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Buyrun küçük ekran sağ alt, bahsettiğim arkadaşımın bugünkü yolladığı fps görüntüsü
Dostum "göreceli" diyorum. Eşit şartlar sağlanmamış diyorum test için. AMD ekran kartlarında Knight Online'ın uyumsuz çalıştığını göstermez ki bu fotoğraf. Yalandır demiyorum ancak inanmadım. Bilemeyeceğim, uzatmanın alemi yok, alın GTX 1050 Ti'ı, paşa paşa oynayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Batuhan Taşdemir
Dostum "göreceli" diyorum. Eşit şartlar sağlanmamış diyorum test için. AMD ekran kartlarında Knight Online'ın uyumsuz çalıştığını göstermez ki bu fotoğraf. Yalandır demiyorum ancak inanmadım. Bilemeyeceğim, uzatmanın alemi yok, alın GTX 1050 Ti'ı, paşa paşa oynayın.
bu tarz bi durum yok. Ben de knight oynuyorum. Amd kullanan arkadaşlarım da var. Hiç duymadım bu tarz bi şikayet. Bende 1660 ti var arkadaşımda ise rx580. Hemen hemen aynı düzeyde alıyoruz.

Sistem kötü bu arada dostum. Almanı tavsiye etmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,466
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom