Neler Yeni

Sisteme göre monitör tavsiyesi istiyorum

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba öncelikle monitörlerden aşırı anlamıyorum ama bu sefer kaliteli bir şey arıyorum sistemim 5600x ve rx 6800 düz referans modeli 16 ram b550 gaming edge anakart kullanıyorum 1080p 144 veya 165 monitör arıyorum 2k istemiyorum sebebi 27 inç büyük geliyor bana 24 inç istiyorum birde donanım fiyatları çok arttığından upgrade vs yapmayacağım için zamanla 2kdan 1080e düşmek istemiyorum uzun vadede yüksek hz akıcı olarak kullanmak istiyorum birde kesinlikle kronik sorunu ghosting gibi şeyleri olmasın bütçem belli değil 3.5 k falan diyebilirim oynadığım oyunlar online olarak cs go pubg onun dışında gow Witcher 3 rdr2 gibi oyunlarda oynuyorum tabi fast ips tn va falan hangisi uygunsa öneriler e açığım görüntü kalitesi ve renkler güzel gözüksün isterim

Son düzenleme:
24 inçse msi monitörlerinden al eğer 27 inç olurda almak istersen asus iyidir benim görüşüm bu yanlış da olabilir

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
E bu 27 inç artı 1080p 24 üstü 1080p kötü oluyor 27 inç alcak olsam 1440p alırdım
Neden kötü olsun 1080p de 27 inç bence sorun olmaz 24 bence ufak kalır ben ikisinide kullandım 1080p de 27 inç bana daha cezbedici geldi doğrusu

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden kötü olsun 1080p de 27 inç bence sorun olmaz 24 bence ufak kalır ben ikisinide kullandım 1080p de 27 inç bana daha cezbedici geldi doğrusu
İnternetteki yorumlarda 27 inç 1080p de pikseller çıkıyor ortaya deniliyordu 27 ve üzerine hep 2k öneriyorlar 24 inç civarlarında 2k gereksiz deniliyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İnternetteki yorumlarda 27 inç 1080p de pikseller çıkıyor ortaya deniliyordu 27 ve üzerine hep 2k öneriyorlar 24 inç civarlarında 2k gereksiz deniliyor
Tercih meselesi bence piksel sorun olmuyordu bende belki modelden modele değişiyor olabilir ama 24 bence yetersiz ya ufak geldi bana

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tercih meselesi bence piksel sorun olmuyordu bende belki modelden modele değişiyor olabilir ama 24 bence yetersiz ya ufak geldi bana
Benim odam küçük ve yakın oturuyorum sayılır monitöre o yüzden 27 inç e sıcak bakmıyorum akıcılık ve yüksek hz daha önemli o yüzden özellikle ghosting olmucak

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim odam küçük ve yakın oturuyorum sayılır monitöre o yüzden 27 inç e sıcak bakmıyorum akıcılık ve yüksek hz daha önemli o yüzden özellikle ghosting olmucak
He o zaman 24 uygun olacaktır doğru

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet
He o zaman 24 uygun olacaktır doğru

Güzele benziyor bu freesync premium da olması extra artı amd sistemim için samsungunda odyssey g3 diye modelleri var bir karşılaştırayım bakayım ama msi aklıma daha çok yattı

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Güzele benziyor bu freesync premium da olması extra artı amd sistemim için samsungunda odyssey g3 diye modelleri var bir karşılaştırayım bakayım ama msi aklıma daha çok yattı
Ghosting var deniliyor odessy de

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İnsan araştırdıkça kararsız kalıyor valla ips panel renk ve netlik açısından çok iyi deniliyor valla msi va panelmiş
Va kullandım ips kullandım Va gerçekten de güzel renk doygunluğu da gayet iyi o kadar takılma

Top Bottom