Neler Yeni

sistemi sinerjiden topladım 33bine iyi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Çetin
İşlemci soğutucuyu daha sonra eklicem
1716487155334.png

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold

Empress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet
Dlss önemli değil benim için saf performansın yanında sorun mı çıkarır amd
Oyun dışı yapay zeka vb. Uygulamalarda da kullanacaksan Nvidia tercih etmen daha iyi olacaktır. Ancak fiyat konusunda fazla yukarı çıkamıyorsan ve sadece oyun için kullanacaksan RX7000 serisi gayet başarılı. DLSS diyip fikrinizi değiştirmeye çalışan olursa aldırmayın. Alternatif FSR3 var ki bircok oyunda RX7700 ile açma ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Birde DLSS ile FSR ı karşılaştırma FSR kötü diyebilirler. Haklılar görüntü kalitesi DLSS kadar iyi değil çünkü yazılım ile yükseltme yapıyor ancak şunu unutmamak lazımdır ki AMD yakın zamanda DLSS gibi yapay zeka kullanarak yükseltme yapan bir teknoloji tanıtacağınıda söyledi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Çetin
Oyun dışı yapay zeka vb. Uygulamalarda da kullanacaksan Nvidia tercih etmen daha iyi olacaktır. Ancak fiyat konusunda fazla yukarı çıkamıyorsan ve sadece oyun için kullanacaksan RX7000 serisi gayet başarılı. DLSS diyip fikrinizi değiştirmeye çalışan olursa aldırmayın. Alternatif FSR3 var ki bircok oyunda RX7700 ile açma ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Birde DLSS ile FSR ı karşılaştırma FSR kötü diyebilirler. Haklılar görüntü kalitesi DLSS kadar iyi değil çünkü yazılım ile yükseltme yapıyor ancak şunu unutmamak lazımdır ki AMD yakın zamanda DLSS gibi yapay zeka kullanarak yükseltme yapan bir teknoloji tanıtacağınıda söyledi.
Hocam üniversitede yazılım için aynı zamanda oyun için alıyorum. Eğer amd kodlamada başarısız olacaksa nvidia'ya döneyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,266
Üyeler
145,141
Son üye
Seda
Top Bottom