Neler Yeni

40 Bin TL Sistem Topladım İyi mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Survivor
Bütçe
40000
Sinerjide böyle bir sistem topladım ben de ekran kartı 3060 var ondan ekran kartı eklemedim sizce nasıl olmuş ne ekleyebilirim ya da çıkartabilirim ?

Manypeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre yılmaz
Sinerjide böyle bir sistem topladım ben de ekran kartı 3060 var ondan ekran kartı eklemedim sizce nasıl olmuş ne ekleyebilirim ya da çıkartabilirim ?

40k ile internette daha iyi hazır sistemler mevcut

Manypeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre yılmaz
40 k ile bundan daha iyi ekran kartsız sistem nasıl olacak neyi çıkarabilirsinki
Kaç dk bekle kardeşim sana hemen bulup göstericem
Mesaj otomatik birleştirildi:

40 k ile bundan daha iyi ekran kartsız sistem nasıl olacak neyi çıkarabilirsinki
Bak kardeşim Akakçe gir senin seçtiğiniz işlemci 13600k benim aynı fiyata bulduğum 14600k.Anakart olarak Msı B760m gamıng plus 6200 TL ssd daha ucuza buldum ve değer olarak daha iyi.Geri kalan parcaları Akakçe de daha ucuza bulabilirsin.Ben mesela senin seçtiğiniz parçalarının daha iyisini Windows hariç 31k ya buldum.

Son düzenleme:

Honigfluss

80+ Bronze
Türkiye'de pc toplama diye bir şey kalmadı onu unut. Paranı çöpe atmak istemiyorsan hazır sistem almak zorundasın. O bütçeye attığım sistemden daha iyisi yok. Attığım sistemin ise anakartı giriş seviyesi, rami leş, onun dışında tüm parçalar mükemmel. Bütçe parsa anakartı B650M Silver yap, ramleri de daha sonradan eklersin.

1708689843925.png

Ekler

• 1708689830066.png
    1708689830066.png
    73.4 KB · Hit: 13
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Survivor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç dk bekle kardeşim sana hemen bulup göstericem

Bak kardeşim Akakçe gir senin seçtiğiniz işlemci 13600k benim aynı fiyata bulduğum 14600k.Anakart olarak Msı B760m gamıng plus 6200 TL ssd daha ucuza buldum ve değer olarak daha iyi.Geri kalan parcaları Akakçe de daha ucuza bulabilirsin.Ben mesela senin seçtiğiniz parçalarının daha iyisini Windows hariç 31k ya buldum.
kardeş ben intel ve sistemin kurulu gelmesini istediğim için sinerji seçtim teker teker sağdan soldan toplasak birkaç bin TL kar ederiz zaten

Türkiye'de pc toplama diye bir şey kalmadı onu unut. Paranı çöpe atmak istemiyorsan hazır sistem almak zorundasın. O bütçeye attığım sistemden daha iyisi yok. Attığım sistemin ise anakartı giriş seviyesi, rami leş, onun dışında tüm parçalar mükemmel. Bütçe parsa anakartı B650M Silver yap, ramleri de daha sonradan eklersin.

Alıntıyı görüntüle
gerçekten bu bütçeye çok iyi toplamışsın ama benim istediğim işlemci intel olması lazım soğutucu 240 en az olsa daha iyi olur bu da fiyatları arttırır ama 4070 superli sistemin olur teşekkürler

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Rick Baba
kardeş ben intel ve sistemin kurulu gelmesini istediğim için sinerji seçtim teker teker sağdan soldan toplasak birkaç bin TL kar ederiz zaten

gerçekten bu bütçeye çok iyi toplamışsın ama benim istediğim işlemci intel olması lazım soğutucu 240 en az olsa daha iyi olur bu da fiyatları arttırır ama 4070 superli sistemin olur teşekkürler

10 TL sorunsuz lisans varken 3.5K lisans alman :/

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

İnteller throttle siz duramaz intel almayın amd nin yeni işlemcileri çok iyidir soğutucu yeterli ise neden 240 alasınız ki

Alıntıyı görüntüle
Arkadaşın attığı sistem çok iyi

Hazır sistemler en iyisi toplamada gördünüz i5 koymuşsunuz sisteme

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam elideki 3060 için 40k sistem mi toplanır . O elindeli 3060 ı sat gitsin. Yukarıda 7500F 4070 süper en mantıklııs. AMD istemiyorsan en azından muadilini alırsın. Ama ekran kartsız sistem alıp, 3060 kullanmanın pek bir mantığı yok. 13600K ile 3060 kullanmam pek bir şey kazandırmaz

Honigfluss

80+ Bronze

Dostum lütfen 10 yıl önce intel daha iyi işlemci yapıyordu diye şimdi de intele takınma. Şu an oyun performansında AMD işlemciler açık ara önde. Bütün hazır sistemler kurulu geliyor zaten. Soğutucu için ise sıvı soğutucuya gerek yok fakat benim dediğim efsane hava soğutucu bittiği için mecburen sıvı soğutucu seçeceksin. En ucuzunu seçsen yeter, 240 mm 7500f için fantazi.

Top Bottom