Neler Yeni

Sistemi yükselttim montaj için yardım gerekli

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
Öncelikle iyi forumlar. Hazır bir sistemim var ama daha yüksek performans için yeni ana kart, işlemci ve ram satın aldım bu ürünlerin montajında bana görüntülü destek verebilir misiniz. Siz yönlendirseniz ben montajını yapsam. Yardımcı olabilecek birileri varmı acaba. Ürünlerim 3-5 gün içinde elime ulaşacak.

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk
Öncelikle iyi forumlar. Hazır bir sistemim var ama daha yüksek performans için yeni ana kart, işlemci ve ram satın aldım bu ürünlerin montajında bana görüntülü destek verebilir misiniz. Siz yönlendirseniz ben montajını yapsam. Yardımcı olabilecek birileri varmı acaba. Ürünlerim 3-5 gün içinde elime ulaşacak.
bu konuda herşeyin videosu var (kendimde internetten izledim taktım en başta) en kolayı öyle olur biraz uzun süreceği için ilgilenecek biri olacağını sanmıyorum pek

bozkan

80+ Bronze
Guesswork (tahmin üzerine iş) yapmayın yeterli Hocam. Aldığınız parçaların nasıl takıldığını gösteren İngilizce videolar muhakkak vardır. Onları izleyebilirsiniz.

İngilizceniz varsa Reddit'teki buildapc sub'ının discord kanalı var. Orada assembly help kanalından adım adım sorabilirsiniz. Hemen ilgilenen insanlar mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Guesswork (tahmin üzerine iş) yapmayın yeterli Hocam. Aldığınız parçaların nasıl takıldığını gösteren İngilizce videolar muhakkak vardır. Onları izleyebilirsiniz.

İngilizceniz varsa Reddit'teki buildapc sub'ının discord kanalı var. Orada assembly help kanalından adım adım sorabilirsiniz. Hemen ilgilenen insanlar mevcut.

Mağlesef İngilizcem yok oyunlar sayesinde olan teknik terimler var onun yetebileceğini sanmıyorum. Kasam itopyadan Dart1 kasası içeriği Ryzen5 5600 işlemci ,ana kart B450m-a ıı ,bide sonradan aldığım DeepCool GAMMAXX AG400 120mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu var. 3060ti ekran kartı 512gb m2 ssd. Mevcut.
Şuan bu altta yazılanları aldım.
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI Soket 1700 DDR5 7200MHz(OC) M.2 Anakart
Intel Core i5 14600KF Soket 1700 14.Nesil 5.30GHz 20MB Önbellek 10nm İşlemci
Kingston 5600mhz 2x16 gb ram
O eski parçalar ile bu parçaları değiştirmek istiyorum. Sök tak yaparken yardım istiyorum. Bilgisayarcılara gittiğimde sen bırak biz bittiğinde haber ederiz diyor ama tedirginim bende duruyum göreyim diyorum yok başka işimiz çıkar falan diyip geçiştiriyor. İçinden parça mı çalacak düzgün mü yapmayacak yapsa nasıl yapacak bilemiyeceğim için kendim yapmak istedim.

Top Bottom