Neler Yeni

Sistemim ETS 2 Kaldırır ve Oynatırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Eren Aktaş
Merhabalar ETS 2 yi tek başıma oynayacağım ayarlar düşükte oynayacağım bilgisayarım kaldırırmı bilmiyorum lütfen sistem gereksinimi paylaşmayın bende biliyorum SİSTEMİM : AMD athlon II X2 245 Processor 2.90ghz 3GB ram 500gb samsung SSD 250 GB HDD Ekran kartı : Geforce 210 işletim sistemim win10 pro driverler yüklü fazla detay verdim kusura bakmayın anlamıyorum fazla donanımlardan :/ istediğim düşük ayarlarda 60 fps + vermesi sizce verirmi soğutma sistemimde sorun yok

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ahmet
ets2 çok güncelleme getirdiği için grafiği arttı baya. 3gb ram ile zor bana kalırsa

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Volkan
Merhabalar ETS 2 yi tek başıma oynayacağım ayarlar düşükte oynayacağım bilgisayarım kaldırırmı bilmiyorum lütfen sistem gereksinimi paylaşmayın bende biliyorum SİSTEMİM : AMD athlon II X2 245 Processor 2.90ghz 3GB ram 500gb samsung SSD 250 GB HDD Ekran kartı : Geforce 210 işletim sistemim win10 pro driverler yüklü fazla detay verdim kusura bakmayın anlamıyorum fazla donanımlardan :/ istediğim düşük ayarlarda 60 fps + vermesi sizce verirmi soğutma sistemimde sorun yok
o pc ile zor ya çoğu güncel giriş seviye pc de bile kasabiliyor bu giriş sistem bile değil malesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Eren Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Volkan
Yani hocam yapacak bir şey yokmu indirmeyeyimmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zor derken hocam yani indirmesem daha mı iyi olur
yani dene istersen ama pek mümkün değil ya oynatması internetten eski sürümlerden crack bulursan belki oynatır. (not : crack'e teşvik değildir ve öneri değildir sisteme göre tek çözüm o diye yazmak istedim.)

Shourd

80+ Silver
online oynarsan zor biraz ama oflineda bi ihtimal akıcı oynarsın interneti hızlıysa ve ets 2 ye sahipsen dene denemekten zarar gelmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,954
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom