Neler Yeni

Sistemim Ranch Simulator Oynatırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
Sistemim:
i5 3210M 2.50 GHz.
GT 620M.
4 GB RAM.
Windows 10 Pro
Merhaba Ranch simulator hâli hazırda 20 TL olmuş ve 1.0 çıkmış sizce benim sistem açarmı açarsa 720p en düşük ayarlarda kaç FPS verir bu arada Ranch simulator kaç gb

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YouTube üzerinden testlere bakmak❌
Forumda konu açıp insanların bir şey yazmasını beklemek✅
Baktım Max 1 2 tane video buldum tam emin olmak için soruyorum belki aralarınızda deneyen felan olabilir

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Baktım Max 1 2 tane video buldum tam emin olmak için soruyorum belki aralarınızda deneyen felan olabilir
Bunu kesin olarak kimse söyleyemez.
Yapman gereken oyunu alıp 2 saati aşmamak şartıyla oynamak sonrasında değerleri beğenmezsen iade etmek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu kesin olarak kimse söyleyemez.
Yapman gereken oyunu alıp 2 saati aşmamak şartıyla oynamak sonrasında değerleri beğenmezsen iade etmek.
Oyunun sistem gereksinimlerinde 15 GB yazıyor. 10-13 GB bir şey indirmesi lazım.

rdvan18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Mıcık
Sistemim:
i5 3210M 2.50 GHz.
GT 620M.
4 GB RAM.
Windows 10 Pro
Merhaba Ranch simulator hâli hazırda 20 TL olmuş ve 1.0 çıkmış sizce benim sistem açarmı açarsa 720p en düşük ayarlarda kaç FPS verir bu arada Ranch simulator kaç gb
hocam
i3 7100
gtx 1650
16gb ram
var bende 20 tl diye aldım en düşük ayarlarda 100-130 fps arası alıyorum ama çok fazla takılıyor ve atıyor sadece dün bi kaç ayar denedim 30 fps sabitledim öyle ancak bikaç dakika oynadım ama ginede kasıyordu al yinede tl kalkacak 20 kasımda
pclerle alakası yok az çok kasmanın oyun çok mükemmel ama nedense kaç sürümdür sadece en yüksek pclerde oynatıcak şekillerde yapmış gibiler yayıncılar oynarken falan bi sıkıntı görünmüyor yeni yada eski farketmeksizin umarım bişey yaparlar yakında.Senin sisteminde benimkine yakın sayılır sadece nesli aynı deil büyük ihtimalle aynı sorunlar karşılaşırsın al yani düzelir yakında

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam
i3 7100
gtx 1650
16gb ram
var bende 20 TL diye aldım en düşük ayarlarda 100-130 fps arası alıyorum ama çok fazla takılıyor ve atıyor sadece dün bi kaç ayar denedim 30 fps sabitledim öyle ancak bikaç dakika oynadım ama ginede kasıyordu al yinede TL kalkacak 20 kasımda
pclerle alakası yok az çok kasmanın oyun çok mükemmel ama nedense kaç sürümdür sadece en yüksek pclerde oynatıcak şekillerde yapmış gibiler yayıncılar oynarken falan bi sıkıntı görünmüyor yeni yada eski farketmeksizin umarım bişey yaparlar yakında.Senin sisteminde benimkine yakın sayılır sadece nesli aynı deil büyük ihtimalle aynı sorunlar karşılaşırsın al yani düzelir yakında
Hocam ekran kartları çok farklı ramde aynı şekilde

rdvan18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Mıcık
Top Bottom