Neler Yeni

Yardım SİSTEMİM YETERLİ OLMASINA RAĞMEN FPS SORUNU YAŞIYORUM.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alper GÜNDOĞDU
Merhaba, TFT ve Knight oynarken sistemim yeterli olmasına rağmen FPS düşüklüğü alıyorum fakat 1-2 saat sürekli oynadıktan sonra bilgisayarın fanları çalışmaya başlıyor ve fps'im 20-30'lardan 140-150 civarına çıkıyor üstelik en yüksek ayarlarda.
Hatta dün gece bilgisayarın hızlandığını anladığımda aynı anda 2 oyuna birden girdim ve fps hiç bir şekilde düşmedi.
Ne denediysem olmadı ekran kartı işlemci pil den ne varsa performans moduna ayarladım, grafikleri kıstım, oyundan tam performans alabilmem için sürekli 1-2 saat beklemem gerekiyor mu? Bir çaresi var ise yardımcı olabilir misiniz?

Oyun oynarken aldığım işlemci hızı 2,80-3,20 arasında geziyor.

Sistem:

İ5 1035 G1
Nvidia Geforce MX230
128 GB SSD ( Tüm oyunlar SSD içersinide kurulu)
1 TB HDD

4 GB Ram

Ufak bir sorum daha olacak, DELL marka bilgisayarım, RAM ve SSD eklemesi yapmak istiyorum fakat Laptop'un arka kapağını açmam gerek bu işlemleri yaparsam Garantiden çıkar mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Fatih Çetinkaya
Merhaba, TFT ve Knight oynarken sistemim yeterli olmasına rağmen FPS düşüklüğü alıyorum fakat 1-2 saat sürekli oynadıktan sonra bilgisayarın fanları çalışmaya başlıyor ve fps'im 20-30'lardan 140-150 civarına çıkıyor üstelik en yüksek ayarlarda. Ne denediysem olmadı ekran kartı işlemci pil den ne varsa performans moduna ayarladım, grafikleri kıstım, oyundan tam performans alabilmem için sürekli 1-2 saat beklemem gerekiyor mu? Bir çaresi var ise yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:

İ5 1035 G1
Nvidia Geforce MX230
128 GB SSD ( Tüm oyunlar SSD içersinide kurulu)
1 TB HDD

4 GB RAM

Ufak bir sorum daha olacak, DELL marka bilgisayarım, RAM ve SSD eklemesi yapmak istiyorum fakat Laptop'un arka kapağını açmam gerek bu işlemleri yaparsam Garantiden çıkar mı?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

bir değişiklik yaparsan garantiden çıkar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,649
Üyeler
142,000
Son üye
ege1321512512
Top Bottom