Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistemime en mantıklı ekran kartı

Can...

80+ Platinum
Öncelikle merhaba Sistemim şu şekilde
Ryzen 5 1600 af
B450m s2h v2
8 gb crucial 3000mhz
480gb jd sata ssd
Corsair vs 450
Pb rgb 4 fan kasa
En yüksek oynadığım oyun gta v ve forza horizon4 5 k bütçem var ama tam bu fiyat olsun istemiyorum çünkü kasa psu ram yükseltmesi yapıcam ama yinede 5 k ya uygun kartta yazabilirsiniz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Minimum GTX 1650S tercih etmeye çalışın.
Elinizdeki RAM'i satıp 2x8 RAM alabilirsiniz.
(Uyumluluk açısından.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ahmetab
Öncelikle merhaba Sistemim şu şekilde
Ryzen 5 1600 af
B450m s2h v2
8 gb crucial 3000mhz
480gb jd sata ssd
Corsair vs 450
Pb rgb 4 fan kasa
En yüksek oynadığım oyun gta v ve forza horizon4 5 k bütçem var ama tam bu fiyat olsun istemiyorum çünkü kasa psu ram yükseltmesi yapıcam ama yinede 5 k ya uygun kartta yazabilirsiniz
En fazla 1660 kullanabilirsin.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mehmet Ali ARICAN

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Can...

80+ Platinum
Hocam amazon jp den biseyler bulabilir belki eğer işlemci iyi olsaydı biraz bütçe arttırıp rx6600 fln bulunabilirdi ama suanki islemciyle darboğaz yaşanır
Başka ne alına bilir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Hocam amazon jp den biseyler bulabilir belki eğer işlemci iyi olsaydı biraz bütçe arttırıp rx6600 fln bulunabilirdi ama suanki islemciyle darboğaz yaşanır
Evet, o işlemci RX 6600 ile darboğaz yapar.
Ama RTX 2060 bulursa çok iyi olur. O fiyata senin dediğin ve benim de dediğim kart maalesef yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,675
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx
Top Bottom