Neler Yeni

Sistemimi yükseltiyorum önerilerinizi bekliyorum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,384
İsim
Mehmet Aslan

MCHNST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
efe toklu
SSD https://www.amazon.com.tr/dp/B0BBWH...veASIN=B0BBWH1R8H&linkCode=asn&tag=cimritr-21

Ekran kartı

Mouse

Klavye

Veya

Hocam Şöyle bir liste yaptım kafamda varmi başka öneriniz

Mesaj otomatik birleştirildi:

2. El pek istemiyorum hocam attığım liste guzelmi sizce
Ekran kartının firmasını ilk defa gördüm ama o benim cahilliğim olabilir tabi ki, klavye olarak Gamepower daki switchler daha bilindik onu alabilirsin, arkadaşlar yazınca geldi aklıma 2. el olarak da bakabilirsin bazı şeylere tabi ki ama ekran kartını önermem millet mining yapıcam diye içine etmiş olabilir ekran kartının, Asus veya Msi bir ekran kartı daha iyi olabilir ancak markaya güveniyorsan sana kalmış. SSD olarak belki de en iyi firmalardan birisini seçmişsin ama okuma hızından emin olarak al birkaç varyanta daha bakabilirsin orda, ama genel olarak içine sindi ise güzel duruyor.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat
gamepower rampage gibi markalar pek iyi değiller malzeme kalitesi olsun verdiği performans olsun belli bi yere kadar

birde bunun soğutma performansı daha iyi olacaktır
Hayır çok fark yok

Ekran kartının firmasını ilk defa gördüm ama o benim cahilliğim olabilir tabi ki, klavye olarak Gamepower daki switchler daha bilindik onu alabilirsin, arkadaşlar yazınca geldi aklıma 2. el olarak da bakabilirsin bazı şeylere tabi ki ama ekran kartını önermem millet mining yapıcam diye içine etmiş olabilir ekran kartının, Asus veya Msi bir ekran kartı daha iyi olabilir ancak markaya güveniyorsan sana kalmış. SSD olarak belki de en iyi firmalardan birisini seçmişsin ama okuma hızından emin olarak al birkaç varyanta daha bakabilirsin orda, ama genel olarak içine sindi ise güzel duruyor.
İlk defa mi duydun galax mükemmel bir markadır

MCHNST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
efe toklu
Hayır çok fark yok

İlk defa mi duydun galax mükemmel bir markadır
Dediğim gibi benim cahilliğim olabilir genelde MSİ ve ASUS kullanıyorum, ama eminim güzeldir.

Top Bottom