• V
      vogilech, Son Karar Verdiğim Sistem Yorumu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Önerdiğin klavye nedir hocam açıkçası mekanik klavye çok fiyat farkı oluyor diye tercih etmedim fiyat performansa mekanik klavye önerisi alabilirim...
    • V
      vogilech, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde Son Karar Verdiğim Sistem Yorumu başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar son almaya karar verdiğim sistemi atıyorum yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. -AMD Ryzen 5 7500F işlemci -Geforce RTX 4070 SUPER ekran...
    • V
      vogilech, 50 55K Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Madem 4060 düşük kalır diyorsunuz 4070super 1 tb ssd’li bir sistem önerileri var mı ? Bir de AMD ryzen 5 ile intel i5 13500 karşılaştırmasına ne diyorsunuz
    • V
      52.650 TL verip 4060 çok düşük olmamışmı ekipmana anormal fazla para vermissin 1711122716...
    • V
      vogilech, 50 55K Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      AMD- Intel karşılaştırmasını yapsak ne diyorsun peki farkları ne o kadar hakim değilim o zaman ekipmanlardan azaltıp 1TB SSD, ekran kartını 4070 mi diyorsun...
    • V
      vogilech, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde 50 55K Sistem Tavsiyesi başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba pc toplama kararına vardım her şey içinde 50-55bin bandında bütçe ayırdım. İtopyadan örnek bir sistem topladım. Bu topladıklarımın yerine...
      • Ekran görüntüsü 2024-03-22 181717.png
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler
140,758