Neler Yeni

Siteme karanlık mod yaptım.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
nontius
Arkadaşlar merhaba. Karanlık mod yaptım siteme. Kendim kodladım. Sizce nasıl olmuş? Önerebileceğiniz renk paletler varsa ona da açığım.

FurkanIIy

80+ Bronze
Geçişi güzel olmuş hocam. Eline sağlık.

lyiafpsz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba. Karanlık mod yaptım siteme. Kendim kodladım. Sizce nasıl olmuş? Önerebileceğiniz renk paletler varsa ona da açığım.

Site güzel olmuş eline koluna sağlık biraz daha özellik gelebilir işte siteye kayıt ol siteye yada site kurucusu felan

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
nontius
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site güzel olmuş eline koluna sağlık biraz daha özellik gelebilir işte siteye kayıt ol siteye kayıt ol yada site kurucusu felan
Hocam token, cookie konularını biraz daha öğreneyim yapacağım onu da. Yoksa backend'ini yazdım ve testlerini yaptım. React bilmiyorum biraz ve haliyle JavaScript bilmiyorum ama Java çok iyi biliyorum.

lyiafpsz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet
Hocam token, cookie konularını biraz daha öğreneyim yapacağım onu da. Yoksa backend'ini yazdım ve testlerini yaptım. React bilmiyorum biraz ve haliyle JavaScript ama Java çok iyi biliyorum.
Yavaş yavaş öğrenirsin ya çok zor o konular bende bir ara heves etmiştim ama yok öğrenemedim :)

lyiafpsz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mehmet

FurkanIIy

80+ Bronze
Sağ ol hocam. Çok güzel bir site. Teşekkür ettim. Mesela ben de card animasyonu yaptım ama güç bela. Bu site işime yarayacak bayağı.
Evet hocam, burada baya güzel hazır tasarımlar var. Her türlü şeyi yapıp koymuş adamlar.

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
nontius
Evet hocam, burada baya güzel hazır tasarımlar var. Her türlü şeyi yapıp koymuş adamlar.
Bunu ekleyeceğim hocam. Attack on Titan müzikleri çalsın direkt sitemde.

1723116899190.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,793
Üyeler
151,608
Son üye
erovski
Top Bottom