Neler Yeni

Sivi sogutma sogutmuyo

husozyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hüseyin aksoy
Ryzen 5 5600g işlemci a520mh modeli anakartim var anakarti sok çıkar yaptim ve sogutucuyu taktım (kablolar yanlış olabilir emin degilim ama stok fanla bir sorun olmuyodu) sogutucu Cooler Master MasterLiquid ML240L modeli fan kısmını cpu fana taktım ışıkları yaniyo radyatör fanlari calisiyo şu sesi geliyo fakat işlemcim masa üstünde 70 oyun ekranında 90 oluyo saniyesinde stok fan takınca isilari normal ama

Bünyamina

80+ Gold
Ryzen 5 5600g işlemci a520mh modeli anakartim var anakarti sok çıkar yaptim ve sogutucuyu taktım (kablolar yanlış olabilir emin degilim ama stok fanla bir sorun olmuyodu) sogutucu Cooler Master MasterLiquid ML240L modeli fan kısmını cpu fana taktım ışıkları yaniyo radyatör fanlari calisiyo şu sesi geliyo fakat işlemcim masa üstünde 70 oyun ekranında 90 oluyo saniyesinde stok fan takınca isilari normal ama
Montajından eminsen bozuk sıvı soğutman. Stok fanla bile ortalama 30 derece oda 85-90 dereceyi tam yükte görüyor.

husozyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hüseyin aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Montajından eminsen bozuk sıvı soğutman. Stok fanla bile ortalama 30 derece oda 85-90 dereceyi tam yükte görüyor.gittin onlar denedi ısı değerleri gayet iyidi eve gelince aynı sekilde kurdum ve yüksek oluyo
Onlar denedi gayet iyidi intelde ama ben deneyince yüksek dereceleri görüyorum anakart ile ilgili olabilirmi

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Volkan
Top Bottom