Neler Yeni

Sıvı sogutma soğutmuyor

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kasayi değiştirmeyi düşünüyorum zaten iate birazcik para biriktirmem lazim yeni aldim kasayi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerde yaptırırım bilgin var mi? Vatan felan montaj yapar mı?
Bir pompa montajından kolay ne var hocam gözünüzü seveyim açın YouTube'dan yapın.

Taco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bentürk Meşe
Bir pompa montajından kolay ne var hocam gözünüzü seveyim açın YouTube'dan yapın.
Pompa montajını yaptim onda sıkıntı yok ama kablolamada bilgim olmadigi için ellemek istemedim o yüzden yaptırdım

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Pompa montajını yaptim onda sıkıntı yok ama kablolamada bilgim olmadigi için ellemek istemedim o yüzden yaptırdım
O zaman yanlış yapmışsınız hocam pompayı çıkartın altındaki plastik olur onu çıkarttınız mı?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Bende geçen PC götürdüm 8 GB ram vardı DDR3 eve gittim baktım 4gb var gittim götürdüm direk önceden foto çekmiştim dedim benim PC de 8 GB vardı hayırdır 4 GB i nerde dedi 2 tane ram var içinde işte bak fln tabi ben yemedim gösterdim fotoyu böyle böyle dedim adam da utancından yanlış ramleri takmışım temizlerken dedi 8gb takip gönderdi :D
Aynısını yaşadım 4 ram vardı adam 2gb yapmıştı gittim sordum yanlış ram takmışım dedi banada sSOSNSLKSSLLSKSKS bilgisayarcıya asla güvenmiyorum abim ve babam götür bilgisayarcıya demese kendim halledecekken ve şu bilgisayarcıların aynen dediğimi yapmasından ötürü gıcık oluyoğm

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,647
İsim
Bilal Tepe
Aynısını yaşadım 4 ram vardı adam 2gb yapmıştı gittim sordum yanlış ram takmışım dedi banada sSOSNSLKSSLLSKSKS bilgisayarcıya asla güvenmiyorum abim ve babam götür bilgisayarcıya demese kendim halledecekken ve şu bilgisayarcıların aynen dediğimi yapmasından ötürü gıcık oluyoğm
Bidaha asla gitmedim ondan sonra elimden tam 13 tane PC toplama serüveni geçmiş bulunmakta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bidaha asla gitmedim ondan sonra elimden tam 13 tane PC toplama serüveni geçmiş bulunmakta
Custom sıvı soğutmalı bile topladım artık bilgisayarcı ya ürün satmaya bile gitmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,522
Üyeler
141,591
Son üye
yurtdisisiparis
Top Bottom