Neler Yeni

Sıvı Soğutmayı nasıl takabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Gorkem Yavuz

Bundan almıştım, geldi arkadaşlar. Bunu kolayca nasıl takabilirim?
YT'de rehberleri olması lazım onlara bakarak yapabilirsin bence. Hiç riske girmek istemiyorum dersen ya bilgisayarcıua götür yada yakınsan vatan, itopya vb yerlere götür orda monte etsinler. Bende hava soğutucu alacağım vatandan, pc yide vatandan almıştık soğutucuyu alınca pc yi götürücez orda taktırıcaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YT'de rehberleri olması lazım onlara bakarak yapabilirsin bence. Hiç riske girmek istemiyorum dersen ya bilgisayarcıua götür yada yakınsan vatan, itopya vb yerlere götür orda monte etsinler. Bende hava soğutucu alacağım vatandan, pc yide vatandan almıştık soğutucuyu alınca pc yi götürücez orda taktırıcaz.
Ben internetten aldım ama, oralara götürsem takarlar mı? Bir de bugün öyle bir bilgisayarcıya sordum 500 liraya takarım dedi, biraz fazla istemiyor mu?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Gorkem Yavuz
Ben internetten aldım ama, oralara götürsem takarlar mı? Bir de bugün öyle bir bilgisayarcıya sordum 500 liraya takarım dedi, biraz fazla istemiyor mu?
Hocam yakınsa eğer ve bilginiz yoksa götürün kendiniz orada montelesinler. 500 tl hiç hiç gerek yok vermeye.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
Gidip bi bilgisayarcıya 300 500 bayılacağına youtube üzerinden videolarına bakarak tak zaten çok basit işlemi var tornavida kullanmayı biliyorsan rahatça yaparsın. Bilgisayarcıda 1 saat uğraşacağına evde 3 saat uğraş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Beyler fanlar dönüyor ancak ışıkları yanmıyor, bunu nasıl çözeceğiz anlayamadık.
Hocam yakınsa eğer ve bilginiz yoksa götürün kendiniz orada montelesinler. 500 TL hiç hiç gerek yok vermeye.

Gidip bi bilgisayarcıya 300 500 bayılacağına youtube üzerinden videolarına bakarak tak zaten çok basit işlemi var tornavida kullanmayı biliyorsan rahatça yaparsın. Bilgisayarcıda 1 saat uğraşacağına evde 3 saat uğraş.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
fotoğrafını atma şansın var mı
IMG_6087.JPG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar var, kasa modelim imzada yazıyor hocam.

Ekler

• IMG_6086 2.JPG
    IMG_6086 2.JPG
    1.2 MB · Hit: 28

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
Alıntıyı görüntüle

Bunlar var, kasa modelim imzada yazıyor hocam.
Bunlar fanların rgb soketleri 3 pinli. O ince olan da kontrolcünün sata güç bağlantısı için. İnce olanı güç kaynağındaki sata kablosuna bağlayacaksınız diğer 3 pinli olanları da birleştirip boşta kalanı kontrolcünün ucuna bağlayacaksınız

3 erkek 2 dişi pin var fanlarda. 2 tanesini birbirine takın sırası fark etmez büyük ihtimalle. Sonuncu erkek olanı da kontrolcüye bağlayın ışıkları çalışacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Bunlar fanların rgb soketleri 3 pinli. O ince olan da kontrolcünün sata güç bağlantısı için. İnce olanı güç kaynağındaki sata kablosuna bağlayacaksınız diğer 3 pinli olanları da birleştirip boşta kalanı kontrolcünün ucuna bağlayacaksınız

3 erkek 2 dişi pin var fanlarda. 2 tanesini birbirine takın sırası fark etmez büyük ihtimalle. Sonuncu erkek olanı da kontrolcüye bağlayın ışıkları çalışacaktır
Hocam yaktı tüm ışıkları, çok çok teşekkür ediyorum.

IMG_6088.JPG

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Murat
Top Bottom