Neler Yeni

Yardım Sıvı Soğutucu Konumu Yanlış mı?

Axraelf

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaşar Dündar
Bir siteden hazır sistem aldım ve bugün elime ulaştı. Sıvı soğutucu borularının konumu yanlış mı sizce çünkü sistemin boştayken işlemci sıcaklık değerleri 50-55 derece arasında gidip geliyor. Boruların konumu sağ üste doğru çevirsem daha mı sağlıklı olur sizce?

Ekler

• IMG_3838.jpg
    IMG_3838.jpg
    524.7 KB · Hit: 31

Palo DAYI

80+ Gold
ıslemcı nedır ?
konum normal sorun yok

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Abdulkerim Alıntaş
Bana göre yanlış değil ama hortumu görselde sağ tarafta gelirse daha iyi olur en azından egzoz fanın onunu kapatmamakta fayda var

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Abdulkerim Alıntaş
Bir siteden hazır sistem aldım ve bugün elime ulaştı. Sıvı soğutucu borularının konumu yanlış mı sizce çünkü sistemin boştayken işlemci sıcaklık değerleri 50-55 derece arasında gidip geliyor. Boruların konumu sağ üste doğru çevirsem daha mı sağlıklı olur sizce?
sıvı soğutucu çalıştığından emin misin + acaba bir ihtimal le sıvı soğuttu bloğunun önündeki laynonu sökmem olasılığı var

Axraelf

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaşar Dündar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana göre yanlış değil ama hortumu görselde sağ tarafta gelirse daha iyi olur en azından egzoz fanın onunu kapatmamakta fayda var
Bende öyle düşünüyorum ve videolarda da çoğunlukla borunun sağ üstten bağlandığını görüyorum.

LoserIl

80+ Bronze
bildiğim kadarıyla boru çıkışı önde olsa daha iyi oluyor ama fark yaratmaz çok fazla. işlemci nedir

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
borular diger taraftan gelse daha iyi oılur gibi.

Palo DAYI

80+ Gold
Bende öyle düşünüyorum ve videolarda da çoğunlukla borunun sağ üstten bağlandığını görüyorum.
yanı pek etkı edermı denemekte fayda var radyatoru sökup ters sekılde monte etmen yeterlı olur

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Volkan
Oyunlarda ne kadar benim işlemci de o derecelerde ama oyunda 65 i geçmez thermalright phantom spirit var

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Abdulkerim Alıntaş
şu ana cpu' mu %55 yuke soktum 70 ile 83 arası yüklediğimim yüke bağlı olarak bu değerlerde seyrediyor

depcol var bendede

Axraelf

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yaşar Dündar
Oyunlarda ne kadar benim işlemci de o derecelerde ama oyunda 65 i geçmez thermalright phantom spirit var
Daha oyun testi yapamadım fakat AIDA64 ile full yük altında maksimum 84 dereceye kadar çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu ana cpu' mu %55 yuke soktum 70 ile 83 arası yüklediğimim yüke bağlı olarak bu değerlerde seyrediyor

depcol var bendede
Yani benim değerlerim maksimum derece normal mi şu anda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanı pek etkı edermı denemekte fayda var radyatoru sökup ters sekılde monte etmen yeterlı olur
Yarın sabah boruların konumunu değiştirip tekrar sıcaklık değerlerine bakarım hocam umarım işlemciden kaynaklı bir sorun yoktur.

Ekler

• stabilitytest.png
    stabilitytest.png
    72.4 KB · Hit: 4
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,470
Üyeler
151,554
Son üye