Neler Yeni

Siyah ve karanlık ekranda köşelerden ışık sızması hk. (Samsung LS24F350FHMXUF)

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ömer
26/08/2020 tarihinde satın aldığım ''Samsung LS24F350FHMXUF'' marka model monitörümde ilk günden beri ışık sızması yabancıların tabiriyle backlight bleeding. İlk zamanlarda pek umursamadım ardından zaten 1 sene kadar PC kullanmadım geçtiğimiz günlerde tekrar kullanmaya başladım fakat karanlık ekranlarda, özellikle bir şeyler izlerken çok gözüme batmaya başladı. Bu garanti kapsamına girer mi? girerse ilgilenirler mi yoksa sorun yok diyerek geri mi yollarlar garantisi bitmeden en azından değerlendireyim diyorum. Tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim. Aşağıya örnek görsel bırakıyorum.
20210430_230423.jpg

seloyldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seloyldz
26/08/2020 tarihinde satın aldığım ''Samsung LS24F350FHMXUF'' marka model monitörümde ilk günden beri ışık sızması yabancıların tabiriyle backlight bleeding. İlk zamanlarda pek umursamadım ardından zaten 1 sene kadar PC kullanmadım geçtiğimiz günlerde tekrar kullanmaya başladım fakat karanlık ekranlarda, özellikle bir şeyler izlerken çok gözüme batmaya başladı. Bu garanti kapsamına girer mi? girerse ilgilenirler mi yoksa sorun yok diyerek geri mi yollarlar garantisi bitmeden en azından değerlendireyim diyorum. Tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim. Aşağıya örnek görsel bırakıyorum.Alıntıyı görüntüle
Hocam garanti kabul etmez şuan zaten piyasadaki çoğu monitörde var bu normal bişey bu bende msı optix 27 g271 var bendede var kafama takma normaldir

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Full parlaklıkta kullanma karanlık ortamda. O zaman biraz azalır. Sonuç alabileceğini zannetmiyorum garantiyle vs. Kabul edilebilir seviyede diyip geçerler.

Lowe

80+ Bronze
MONSTER ARYOUND A27 MONİTÖRÜM VE EPEYCE IŞIK SIZMASI VAR O IŞIK SIZMASI NORMAL SİZDE Kİ

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam garanti kabul etmez şuan zaten piyasadaki çoğu monitörde var bu normal bişey bu bende msı optix 27 g271 var bendede var kafama takma normaldir
Açıkçası pek takmıyorum zaten ki taksam geldiği gibi gönderirdim garantiye. Telefonda bile OLED&Amoled ekran tercih ediyorum, monitörde siyahlar böyle leş gibi görününce ufak bi gıcık oluyor insan orası ayrı konu :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Lowe
Top Bottom