Neler Yeni

Siz bir müşteri olsanız termal padleri yenilenmiş kart alır mıydınız ?

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Benim ekran kartım garantili faturalı ama sıcaklığı muhteşem yüksek. Ben bu kartın termal padlerini ve macununu yenilemeyi düşünüyorum ama bu işlem garantiyi iptal eder. Siz olsanız termal padi yenilenmiş bir ekran kartını satın alır mıydınız garantisiz olsa ?

Böyle enteresan garip bir soruyu sorma sebebim kartım 88 derece çalışıyor fanlar aşırı yüksek hızda ve bunu garanti servisi maalesef normal görüp geri yolladı beni. Ben bu kartın ancak termal padlerini değiştirirsem sorun çözülür fakat bu durumda da kartım garanti dışı kalır. Açıkçası AMD 7000 veya RTX 4000 serisine de geçeceğim ilerde 4080ler duyrulursa bir şekilde geçerim. Sizce böyle bir kart satın alınabilir mi işleme soksam ?

Kart RTX 3080Ti Gainward Phoenix

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,578
İsim
Kadir
Garantisi az kaldıysa bence bakım yaptırabilirsiniz eğer yakın zamanda satmak istiyorsanız sıcaklığı belirtip satabilirsiniz

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
merhaba öncelıkle az çok bu işin içinde bırı olarak ben şahsen alırdım ne olup bittiğini bilidğim için fakat gözlemledğim kadarıyla günün sonunda kımse almak ıstemez ya olayı bılmedğinden yada tercıh etmek ıstemediğinden ve bunu açıklayamazsın karşındakıne

Cihangir

80+ Gold
Benim ekran kartım garantili faturalı ama sıcaklığı muhteşem yüksek. Ben bu kartın termal padlerini ve macununu yenilemeyi düşünüyorum ama bu işlem garantiyi iptal eder. Siz olsanız termal padi yenilenmiş bir ekran kartını satın alır mıydınız garantisiz olsa ?

Böyle enteresan garip bir soruyu sorma sebebim kartım 88 derece çalışıyor fanlar aşırı yüksek hızda ve bunu garanti servisi maalesef normal görüp geri yolladı beni. Ben bu kartın ancak termal padlerini değiştirirsem sorun çözülür fakat bu durumda da kartım garanti dışı kalır. Açıkçası AMD 7000 veya RTX 4000 serisine de geçeceğim ilerde 4080ler duyrulursa bir şekilde geçerim. Sizce böyle bir kart satın alınabilir mi işleme soksam ?

Kart RTX 3080Ti Gainward Phoenix
kesinlikel almam

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
belgesi olmak şartıyla garanti kapsamında yapılacaksa alırdım ama başka bir yerde yapılmış ise almazdım

Top Bottom