Neler Yeni

Siz nasıl bıraktınız?

O ne hcm? Arif Kocabıyık'tan mı öğrendin?
Hocam çok önemli bir dua arama motorlarına yazsan çıkar sen niye şimdi dinle dalga geçip ateist olduğunu belli ettin ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ne hcm? Arif Kocabıyık'tan mı öğrendin?
Birde Arif Kocabıyık'tan mı öğrendin diyerek Allah'a şirk koştun hocam cehennem biletin hazır şirk en büyük günahlardan

SnareEcho

80+ Silver
Hocam çok önemli bir dua arama motorlarına yazsan çıkar sen niye şimdi dinle dalga geçip ateist olduğunu belli ettin ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Arif Kocabıyık'tan mı öğrendin diyerek Allah'a şirk koştun hocam cehennem biletin hazır şirk en büyük günahlardan
Hocam Müslümanım Elhamdülillah. Trol sandım.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
2 sene önce falan bıraktım ama nasıl olduğunu anlamadım her şey anlık oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
Masturbasyon günahtır ihtiyaç olduğunu söyleyen arkadaslar evet belli süre zaaflarını vücuttan belli miktarda sperm atılması gerekir ama bu olay da hela, ruyalanma dediğimiz olayla gerçekleşiyor zaten benim size tavsiyem doğallığı bozmamaniz yönündedir ama nefis kamcilamak zor iş herkese iyi forumlar :)
Nefis ile başa çıkmak güçlü ve sağlam bir irade yapısı ister gerçekten. Bu süreç her bireyin genç yaşlarında yaşadığı zor ve yeni bir aydınlanma tipi süreçtir ayrıca masturbasyon günahtır fakat zinaya bulaşma tehlikesi ciddi boyutta olan kişiler için caizdir.

semih.1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Efe semih cunkur
Arkadaşlar çoğunluğumuz bir zamanlar bir kere bile olsa uygunsuz şeyler izlemişizdir. Siz izlemeye başlayınca nasıl bıraktınız?
Vaktimi boşa harcadığımı hissettim iyikide hissetmisim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
bırakmadım.

Bura.K

80+ Silver
Arkadaşlar çoğunluğumuz bir zamanlar bir kere bile olsa uygunsuz şeyler izlemişizdir. Siz izlemeye başlayınca nasıl bıraktınız?
Vakit geçirmek için izliyordum, zaten aradığım videoyu bulana kadar 1 saat geçiyordu. Sonradan iş güç edinmeye başlayınca boş vakitim kalmadı bende bıraktım.

MythPhantom

80+ Bronze
Eğer gerçekten bırakmak istersen bırakırsın istemezsen bırakamazsın bi anda ben bıraktim mesela

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
Birden bırakamazsın bıraktım diyen yalan söylüyordur ya da hormonsal sıkıntısı vardır en fazla azaltabilirsin ihtiyaç çünkü beynin o dopamine ihtiyacı var o dopamini başka nasıl karşılayacaksın?
birden bırakırsan belli bir süre sonra uykunda boşalırsın azaltarak ilerlersen daha iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,217
Üyeler
156,453
Son üye
Burak Tnc
Top Bottom